Ieškoti karjeros galimybių

Užsakovas

Susipažink su Dženės ir Šoro darbo diena

Užsakovo darbas H&M yra komandinis darbas.  Centriniame biure Stokholme, drauge su modeliuotojais, dizaineriais ir verslo analitikais, tu kursi naujas kolekcijas. Tai – dinamiškas, greito tempo reikalaujantis ir kūrybiškas darbas, kuriame kiekviena diena vis kitokia.

Ieškome žmogaus, kuris sugebėtų sekti pasaulines mados tendencijas ir turėtų šeštąjį pojūtį tam, kas bus perkama visame pasaulyje. Drabužių užsakymas mūsų parduotuvėms, internetinei parduotuvei bei katalogams – lengvoji dalis, o visa tai parduoti gerokai sudėtingiau. Todėl turi sugebėti planuoti, tikrinti gamybos laiką ir nuolat ieškoti naujų pardavimo galimybių.

Būdamas užsakovu, tu turėsi vadovauti ir prisiimti atsakomybę už savo grupės pelną . Buvimas užsakovu taip pat apima gaminių pasirinkimo planavimą, tobulinimą, gaminimą bei preliminarių ir detalių laiko bei biudžeto planų sudarymą.

Ar tai verčia tavo širdį plakti stipriau? Tai – tavo galimybė pradėti nekasdienišką karjerą.

Norėdami, kad jūsų apsilankymas H&M svetainėje būtų kuo malonesnis, naudojamės slapukais. Jei ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, manysime, kad tam neprieštaraujate. Sužinoti daugiau apie slapukus.