Ieškoti karjeros galimybių

Būk savimi & siek daugiau su „H&M"

„H&M“ tiki, kad tu gali surasti tai, kas tau patinka. Siūlome tau erdvę kurti ir galimybę augti – siūlome vietą, kurioje gali jaustis savas ir būti savimi. Tu tapsi gyvybingos komandos dalimi bendrovėje, kuri yra tokia gera, kokia atrodo. Mes, dirbantys „H&M“ , tikime, kad viskas įmanoma, nes kartu mes galime pasiekti visko.

 

Laukiami visi

Mūsų kultūra alsuoja bendromis vertybėmis. Mes žinome, kad geriausių rezultatų pasiekiama tada, kai žmonės yra laisvi būti savimi. Mes vertiname kiekvieno darbuotojo indėlį į mūsų visų sėkmę. Įnešk savo individualumo į „H&M“– kartu mes kuriame stebuklus.

„H&M“skatina tave būti savimi ir gerbti kitus už tai, kokie jie yra. Įvairovė mus stiprina ir padeda kurti tolerantišką ir draugišką darbo aplinką, kurioje vertinamas kiekvieno individualumas. Kai susiburia daug skirtingų žmonių ir dalijasi savo žiniomis, patirtimi ir idėjomis, galime įkvėpti ir pritraukti daugiau pirkėjų visame pasaulyje.

„H&M“yra sąžiningas darbdavys, vertinantis lygybę. Esame įsipareigoję sukurti saugią ir patrauklią darbo aplinką, kurioje visi darbuotojai yra draugiškai priimami, jaučiasi vertingi, ir su jais elgiamasi pagarbiai.

Mūsų socialinė politika papildo įmonės vertybes ir paaiškina visų darbuotojų teises ir pareigas tokiose srityse kaip abipusė pagarba, lygios teisės, diskriminacija ir priekabiavimas.

 

Pradėk savo jaudinančią kelionę po „H&M“

Kaip viena didžiausių mados mažmenininkių pasaulyje, mūsų bendrovė siekia būti ta, kurioje viskas įmanoma ir kurioje norisi dirbti. Mes ne tik vadovaujamės mintimi, kad pirkėjas yra svarbiausias, bet ir kiekvienam „H&M“ darbuotojui suteikiame galimybių augti kaip profesionalui ir kaip asmenybei. Čia mes suteiksime tau galios, pasitikėsime tavimi ir mesime tau iššūkį ieškoti savo kelio ir kurti savo asmeninę istoriją. Mes nuo pat pradžių suteikiame kiekvienam žmogui atsakomybės ir padedame pajusti, kad nuo tavęs daug kas priklauso.

Kad ir kokias pareigas užimsi „H&M“, čia sutiksi kolegas, kuriuos vienija aistra stiliui, kūrybingumui ir puikiems rezultatams. Visi kartu padedame savo klientams atrodyti ir jaustis gerai! Mūsų verslumo dvasia skatina žmones elgtis drąsiai, peržengti nusistovėjusias ribas ir mąstyti plačiau. Mes esame į veiksmą orientuoti problemų sprendėjai. Dinamiška, greitai besikeičianti mados pramonė reikalauja ištvermės, drąsos ir energijos. Tu turėsi daugybę progų nuveikti daug svarbių dalykų. Jeigu ieškai nuotykių, „H&M“ suteiks tau nepamirštamų įspūdžių.

Mūsų puikūs darbuotojai daro mus išskirtinius. Mes pastebime kiekvieno darbuotojo indėlį į mūsų visų sėkmę. Mūsų talentingų pardavimo konsultantų, vitrinų dizainerių, marginimo raštų kūrėjų, dizainerių, verslo analitikų ir kitų darbuotojų dėka išaugome nepaprastai greitai ir jau turime virš 5,000 parduotuvių daugiau nei 74 šalyse. Ir mes toliau augame!

 

Mūsų vertybės – mūsų esmė

„H&M“ yra rūpestinga! Mes rūpinamės ir savo pirkėjais, ir vienas kitu. Mums patinka linksmintis – tai matyti mūsų darbe.

Mūsų vertybės atspindi „H&M“ širdį ir sielą. Jos apibrėžia mūsų darbą bendrovėje ir tai, kaip mes jį atliekame. Kai bendraujame su kolegomis ir pirkėjais visame pasaulyje, mūsų vertybės padeda mums augti ir tobulėti, kad taptume vieta, kurioje viskas įmanoma ir kurioje norisi dirbti.

ESAME VIENA KOMANDA
TIKIME ŽMONĖMIS
VERSLUMO DVASIA
NUOLATINIS TOBULĖJIMAS
EKONOMIŠKUMAS
ATVIRUMAS IR TOLERANCIJA
PAPRASTUMAS

Atlik šį testą ir sužinok, ar jauti „H&M“ dvasią