Ieškoti karjeros galimybių

Mada, linksmybės ir veiksmas!

Būdama viena iš didžiausių mados kompanijų pasaulyje, „H&M“ siūlo beribes karjeros galimybes. Mūsų greitai besikeičiančioje ir įvairove išsiskiriančioje aplinkoje klientas visuomet yra dėmesio centre.

H&M šiandien dirba maždaug 179,000 žmonių, daugiau nei 74 šalyse.

Nuostabūs darbuotojai – tai, kas daro mus iš tiesų išskirtiniais. Nuo stilingų pardavėjų konsultantų ar vitrinų dizainerių iki programavimo stebukladarių bei verslo strategų − visi mūsų darbuotojai yra išskirtinai ambicingi ir net neabejoja, kad viskas įmanoma. Ką jau kalbėti apie puikų jų skonį. Būtent darbuotojų dėka išaugome iki daugiau nei  5,053 parduotuvių daugiau nei 74 valstybėse visame pasaulyje. Ir augame toliau.

Mūsų vertybės – „H&M“ dvasia

Mūsų vertybės nusako „H&M“. Jos apibrėžia, kaip mes dirbame ir kokių savybių ieškome. Bendraujant su klientais ir kolegomis visame pasaulyje, mūsų vertybės padeda mums tobulėti ir augti. Atskirai kiekviena iš jų gali atrodyti akivaizdi, tačiau visos kartu jos sukuria darbo kultūrą, kuri, mūsų manymu, yra unikali ir skiriasi nuo kitų kompanijų.

ESAME VIENA KOMANDA
MES TIKIME ŽMONĖMIS
VERSLUMO DVASIA
NUOLATINIS TOBULĖJIMAS
TAUPUMAS
TIESUMAS IR ATVIRUMAS
PAPRASTUMAS


Kaip mes dirbame kartu

Mūsų sėkmė priklauso nuo darbuotojų, todėl siekiame būti geru darbdaviu. Sukurdami linksmą, kūrybingą ir dinamišką darbo aplinką, visi kartu galime tobulėti.

Mūsų požiūrį suformavo pagarba kiekvienam individui. Tai galioja kiekvienam darbo aspektui: pradedant sąžiningais atlyginimais, darbo valandomis ir galimybe  burtis į profsąjungas; baigiant lygiomis galimybėmis kilti karjeros laiptais  ir tobulėti įmonės viduje. Būti geru darbdaviu ypač svarbu šalyse, kuriose įstatymai ir darbo santykių reguliavimas yra žemesni nei mūsų keliami standartai bei reikalavimai.

Laikomės tvirtų etikos normų. Tai reiškia, kad aiškiai pasisakome prieš diskriminaciją ir priekabiavimą, kad ir kur dirbtume. Mūsų darbuotojai reprezentuoja amžių, lyčių bei tautybių įvairovę, ir tai mūsų įmonei yra didelė vertybė. Lyčių lygybė mums yra labai svarbi. Puikus to pavyzdys − 50 proc. mūsų valdybos narių yra moterys.

H&M skatiname „atvirų durų“ politiką, kuri leidžia kiekvienam darbuotojui laisvai diskutuoti su vadovybe darbiniais klausimais.  Mūsų darbuotojai taip pat turi teisę į kolektyvines derybas. Nuolat siekiame kuo geresnių santykių tiek su darbuotojais, tiek su asociacijomis bei profsąjungomis.

Norėdami, kad jūsų apsilankymas H&M svetainėje būtų kuo malonesnis, naudojamės slapukais. Jei ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, manysime, kad tam neprieštaraujate. Sužinoti daugiau apie slapukus.