Ieškoti karjeros galimybių

Beribės karjeros galimybės

Mes nuolat augame, todėl visada ieškome talentingų žmonių kiekvienai įmonės veiklos sričiai. Prisijunk prie mūsų ir dirbk įkvepiančioje, greitoje, jaudinančioje ir nuolat kintančioje aplinkoje, kurioje tavo karjeros galimybės beribės.

Mes nuolat augame, todėl visada ieškome talentingų žmonių kiekvienai įmonės veiklos sričiai. Prisijunk prie mūsų ir dirbk įkvepiančioje, greitoje, jaudinančioje ir nuolat kintančioje aplinkoje, kurioje tavo karjeros galimybės beribės.

Susipažinkite su Polo sėkmės istorija. Tai ne tik nuolatinis kilimas pareigose, bet ir asmeninis tobulėjimas.
Susipažinkite su Sana – nuo pardavėjos konsultantės pareigų iki globalių žmogiškųjų išteklių vadovės.
Kiekviena pareigybė suteikia naujų iššūkių ir naujų galimybių – susipažinkite su Silky.

Susitikite su mūsų žmonėmis


Tavo karjera

Turi daugybę galimybių siekti karjeros su mumis. Ieškodami darbuotojų kompanijos viduje, keisdami užduotis ir atliekamą darbą bei suteikdami daugiau atsakomybės, siekiame sukurti darbuotojams idealias sąlygas tobulėti asmenine ir profesine prasme. Mes dirbame daugybėje rinkų visame pasaulyje, o mūsų sparti plėtra suteikia tarptautinės karjeros galimybes. 

„H&M“ nėra nustatyto karjeros laipsniškumo. Mes skatiname, kad savo karjeros aktyviai siektumei pats. Gerai atlik savo darbą šiandien, atstovauk vertybes, kuriomis vadovaujamės ir tapk kompanijos žvaigžde!


Kiekvieno darbas yra svarbus

„H&M“ darbuotojus visame pasaulyje vienija „H&M“ dvasia ir bendros mūsų vertybės. Nepriklausomai nuo pareigų, prisidedi prie kompanijos sėkmės tiek atlikdamas savo užduotis, tiek atstovaudamas mūsų vertybėms. Paprastai tariant, tai, KĄ darai yra taip pat svarbu, kaip ir KAIP tai atlieki. Tai sukuria darbo aplinką, kurioje kiekvienas komandos narys yra pavyzdys kitiems.


Vertybėmis grįsta lyderystė

„H&M“ lyderystė reiškia įkvėpimą, pasitikėjimą, įvertinimą ir motyvaciją. Mūsų lyderiai rodo pavyzdį, visuomet vadovaujasi mūsų vertybėmis bei siekia darbuotojų ir verslo augimo.

Daugelį lyderių randame kompanijos viduje, o jų tobulėjimą skatiname suteikdami galimybes dalyvauti mokymuose ir mentorystės programose.  

Norėdami, kad jūsų apsilankymas H&M svetainėje būtų kuo malonesnis, naudojamės slapukais. Jei ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, manysime, kad tam neprieštaraujate. Sužinoti daugiau apie slapukus.