Ieškoti karjeros galimybių

Sukurk savo istoriją

Mokykis naujų dalykų & sužinok, kuo gali tapti. Būk savimi & siek daugiau su „H&M“

Čia, „H&M“, mes suteiksime tau galios, pasitikėsime tavimi ir mesime tau iššūkį ieškoti savo kelio ir kurti savo asmeninę istoriją. Mes nuo pat pradžių suteikiame kiekvienam žmogui atsakomybės, kad paskatintume jausmą, kad nuo tavęs daug kas priklauso ir ugdytume atsakingumą. Mūsų verslas yra tavo verslas. Kai augi tu, augame ir mes.

„H&M“ tiki, kad tu gali surasti tai, kas tau patinka. Mes tikime, kad pas mus viskas įmanoma ir kad esame geriausia vieta dirbti, todėl nesiūlome tau griežtai nubrėžtos krypties. Mes skatiname tave aktyviai prisidėti prie savo karjeros. Energingai dirbdami ir vadovaudamiesi vertybėmis savo kasdienėje veikloje, galime pasiekti viską, ką užsibrėšime!

Yra daugybė būdų, kaip plėtoti savo karjerą pas mus. Mes sudarome galimybių augti asmeniškai ir profesionaliai: kilti karjeros laiptais, ugdyti įvairius įgūdžius, užimti vis kitas pareigas ir prisiimti naujų atsakomybių. Čia, „H&M“, turėsite galimybę susipažinti su skirtingomis pareigomis, kurias eidami galite apkeliauti visą pasaulį.

 

Įnešk savo individualumo

Mūsų vertybės vienija visus „H&M“ darbuotojus visame pasaulyje. Kad ir kokias pareigas eitum, tu prisidedi prie „H&M“ sėkmės, atlikdamas savo užduotis ir vadovaudamasis mūsų vertybėmis.  Trumpai tariant: KAIP tai darai yra ne mažiau svarbu nei KĄ darai. Taip sukuriame darbo aplinką, kurioje svarbus kiekvienas komandos narys ir kurioje kiekvienas gali kažką pakeisti.

 

Rodyk kelią

„H&M“ mano, kad lyderis turi gebėti įkvėpti ir motyvuoti kitus, skirstyti užduotis ir teikti grįžtamąjį ryšį. Pas mus lyderiai moko savo pavyzdžiu – juos įkvepia mūsų vertybės ir troškimas padėti augti mūsų darbuotojams ir verslui.

Dauguma mūsų lyderių atėjo į savo poziciją iš žemesnių pareigų bendrovėje. Mes siūlome mokymo seminarus bei ugdomąsias ir mentorystės programas, kurios padeda kilti karjeros laiptais. Čia, „H&M“, galėsite nuolat mokytis ir leisite laiką su kolegomis, kurie jus padrąsina ir palaiko. 

Išdrįsk būti lyderiu!

 

Mokymasis ir tobulėjimas

Mokymasis yra „H&M“ kultūros dalis. Mes siūlome vidines mokymo programas visiems darbuotojams. Norime, kad pas mus darbuotojai jaustųsi vertinami ir turintys galimybių tobulėti. Todėl siūlome įvadines mokymo programas visiems savo darbuotojams. 

Esame įsitikinę, kad labai svarbu išbandyti skirtingas pareigas ir prisiimti vis daugiau atsakomybės. Veikiame daugybėje šalių visame pasaulyje. Dėl mūsų plačios geografijos, mūsų darbuotojams tenka įvairių tarptautinių užduočių.

 

Apžvalgos ir atviri dialogai

Vienos mūsų pagrindinių vertybių yra atvirumas ir tolerancija. Vadinasi, mūsų darbo kultūroje įprasta teikti grįžtamąjį ryšį. Reguliarūs įvertinimai ir dialogai yra būtini, kad mūsų darbuotojai tobulėtų ir jaustųsi patenkinti. Kasmetinės apžvalgos ir individualūs tobulėjimo planai skatina mūsų darbuotojų profesinį augimą. Mūsų komandos narių asmeninis ir profesinis augimas yra neatsiejama „H&M“ augimo dalis, nes mes siekiame būti vieta, kurioje viskas įmanoma ir kurioje norisi dirbti.