Ieškoti karjeros galimybių

Viena iš geriausių vietų dirbti Europoje

„Great Place to Work“® pripažino H&M viena iš 10 geriausių vietų dirbti Europoje.

Geriausių vietų dirbti Europoje reitinge esančias kompanijas darbuotojai įvertino kaip įmones, turinčias pasitikėjimą ugdančią darbo kultūrą. Tai – pasiekimas, kuriuo galima didžiuotis!

Unikalią H&M darbo kultūrą kuria mūsų nuostabūs darbuotojai. Suteikdami linksmą, dinamišką ir kūrybiškumą skatinančią darbo aplinką, kurioje svarbiausia – komandinis darbas, mes visi tobulėjame kartu.


Apie „Great Place to Work“®

„Great Place to Work“® yra tarptautinė tyrimų, konsultacijų ir mokymų kompanija, padedanti įmonėms tapti ir išlikti patraukliausiomis vietomis dirbti, kuriant pasitikėjimu pagrįstą darbo kultūrą. „Great Place to Work“ padeda verslui, ne pelno siekiančioms organizacijoms ir viešojo sektoriaus agentūroms 51 šalyje.

Kas yra Geriausių vietų dirbti Europoje reitingas?

Kasmet sudaromas Geriausių vietų dirbti Europoje reitingas įvertina Europoje veikiančias organizacijas, kurios siekia kurti pasitikėjimu pagrįstą darbo kultūrą savo darbuotojams. Į reitingą įtrauktos tokios valstybės, kaip Austrija, Belgija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Airija, Italija, Liuksemburgas, Olandija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija ir Jungtinė Karalystė.

Tyrime dalyvavo daugiau nei 2300 kompanijų. Iš jų buvo išrinktas 100 geriausių vietų dirbti Europoje.