Ieškoti karjeros galimybių

Žinoma, yra privalumų!

H&M rūpinasi savo darbuotojais. Mums svarbu, kad jaustumeisi vertinamas ir būtum  skatinamas įvairiais būdais. Tavo gerovė – raktas į mūsų sėkmę. Visiems savo darbuotojams suteikiame privilegijų.  Pažiūrėk kokių!


Apsipirk dar pigiau

Kaip jau žinai, H&M kainos tikrai puikios, tačiau tau, kaip mūsų darbuotojui, jos dar mažesnės! Visi mūsų darbuotojai gali su nuolaida apsipirkti H&M visame pasaulyje.


Pasinaudok mūsų sėkme

„H&M“ programa „HIP“ skatina ir atlygina mūsų darbuotojams už kasdienes pastangas ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Mūsų valdybos pirmininko Stefanas Perssonas ir jo šeimos skirta premija drauge su būsimais „H&M“ grupės įnašais bus po lygiai paskirstyta mūsų darbuotojams nepriklausomai nuo pareigų ir atlygio. Būdamas „H&M“darbuotoju uždirbsite iš mūsų sėkmės taip pat, kaip ir mūsų akcininkai. Skaityti daugiau!


Mokymai ir tobulėjimas

H&M organizuoja vidinius mokymus kiekviename lygmenyje. Norime, kad H&M būtų vieta, kurioje  mūsų darbuotojai jaustųsi vertinami ir turintys galimybes tobulėti . To siekiame vidine rotacija ir paaukštinimo tikimybe bei tarptautinėmis galimybėmis. Taip pat siūlome įžangines mokymo programas pardavėjams konsultantams, skyrių vadovams, vitrinų dizaineriams ir parduotuvių vadovams.


Atsiliepimai ir atviri dialogai

Manome, kad atsiliepimai ir darbo įvertinimai yra būtini mūsų darbuotojų tobulėjimui ir gerai savijautai. Mūsų metiniai įvertinimai ir atlyginimų peržiūrėjimai yra tik keli būdai, kuriais užtikriname darbuotojų tobulėjimą. Darbuotojų asmeninis ir profesinis tobulėjimas yra neatsiejama H&M augimo dalis. Drauge mes galime ir toliau kurti įmonės sėkmę.