Ieškoti karjeros galimybių

Sveiki, studentai!


Derink studijas su darbu

Iš studentų sulaukiame daugybės klausimų apie galimybes dirbti nevisą darbo dieną arba per atostogas. Taip, darbas nepilną darbo dieną yra puiki galimybė pradėti savo karjerą „H&M“. Tai puiki proga su mumis susipažinti, kuri gali virsti ne tik darbu pilnu etatu, tačiau ir tarptautine karjera. Sveiki atvykę į linksmą ir atvirą kompaniją, siūlančią lanksčias darbo valandas ir asmeninę atsakomybę!


Stažuotės ir praktikos

Kai kuriose šalyse galite atlikti praktiką mūsų parduotuvėse, o kartais galime pasiūlyti dalyvauti stažuočių programose mūsų biuruose. Šie pasiūlymai bus skelbiami darbo pasiūlymų sąraše.

Pavyzdžiui, mūsų centriniame biure Švedijoje galima atlikti stažuotesverslo valdymo, IT, užsakymų ir dizaino skyriuose. Apsilankykite karjeros Švedijoje puslapyje ir sužinokite daugiau.


Rašote mokslinį ar diplominį darbą?

Norėtumėte rašyti mokslinį darbą arba diplominį apie „H&M“? Nuostabu! Deja, negalime aktyviai dalyvauti, nes neturime tiek laiko ir resursų, kad galėtume skirti visą dėmesį, kurio tokia užduotis nusipelnė. Tačiau neabejojame, kad čia, hm.com, rasite daugybę faktų, skaičių ir kitos naudingos informacijos.