אופנה, חוויה ואקשן!

כאחת מקמעונאיות האופנה הגדולות בעולם, H&M  מציעה אינספור הזדמנויות קריירה בסביבה משתנה, דינמית ומגוונת בה הלקוח תמיד במרכז.

כיום H&M מעסיקה כ- 179,000 עובדים ביותר מ- 74 שווקים.

מה שמייחד אותנו, אלו הם העובדים המדהימים והשאפתנים שלנו. מיועצי המכירה  האופנתיים, מעצבי המסחור החזותי, מנהלי המחלקות, אנשי הכספים ועד לעובדי הלוגיסטיקה שלנו. כולם שותפים לגישה שהכל אפשרי!. הודות להם גדלנו למעצמה בעלת 5,000 חנויות ביותר מ- 74 שווקים בכל העולם וזאת עוד לפני שהזכרנו את התשוקה לאופנה ואת כך שאנו ממשיכים לצמוח.

הערכים שלנו – הרוח של H&M

הערכים שלנו משקפים את הלב והנשמה של H&M. הם מגדירים את משמעות העבודה ב- H&M וכיצד אנו פועלים באינטראקציה עם לקוחות ועם עמיתים לעבודה. הערכים שלנו תומכים בצמיחה ובהתפתחות. נדמה כי ערכים אלו עומדים בפני עצמם וברורים מאליהם, אך החיבור ביניהם יוצר תרבות ארגונית ייחודית ושונה.

אנחנו מאמינים באנשים
אנחנו צוות אחד
יעילות ושיפור מתמיד
פתיחות וישירות
גישה יזמית
פשטות
מודעות להוצאות


עובדים יחד

האנשים הם ההצלחה שלנו. אנחנו מחוייבים להיות מעסיק הוגן וטוב. אנחנו מייצרים ומציעים מקום עבודה מהנה, כייפי, דינמי ויצירתי בו כולם גדלים יחד.

אנו פועלים מתוך הערכה וכבוד לכל אדם. זה מה שמלווה אותנו בכל היבטי ההעסקה – החל בתנאי שכר הוגנים ועד לשוויון הזדמנויות לגדול ולהתפתח במסגרת החברה. המשמעות של העסקה הוגנת וטובה חשובה בעיקר באותן מדינות בהן החוקים והתקנות אינם עולים בקנה אחד עם הסטנדרטים והדרישות שלנו.

ב- H&M אנו מעודדים מדיניות של "דלת פתוחה", מה שמאפשר לכל עובד/ת לפנות ישירות למנהליו בנושאים הקשורים לעבודה. אנו פועלים להשגת יחסי עבודה טובים עם העובדים שלנו.

על מנת לאפשר חוויית גלישה מהנה באתר, H&M משתמשת ב- COOKIES. במידה ולא התנתקת, אנחנו מניחים שהשימוש שלנו ב- COOKIES אינו מהווה בעיה עבורך. מידע נוסף בנושא