להיות עצמך & ויותר ב- H&M

ב-H&M אנו מאמינים שתוכלו למצוא את מה שאתם אוהבים. אנחנו מציעים לכם חלל ליצירה ומקום לצמיחה - מקום שתרגישו בו שייכים ותוכלו להיות בדיוק מי שאתם.  אצלנו תוכלו להצטרף לצוות מלא חיים, בחברה שמרגישה טוב, בדיוק כפי שהיא נראית. ב-H&M אנו מאמינים שזה אפשרי כי ביחד, הכול אפשרי.


אנחנו מקדמים בברכה כל אדם

התרבות הארגונית שלנו מתאפיינת במספר ערכי ליבה. אנו יודעים שאנו משיגים את התוצאות הטובות ביותר כשאנשים מרגישים חופשיים להיות בדיוק מי שהם. אנו מכירים בתרומה של כל אדם להצלחה המשותפת שלנו. הצטרפו ל-H&M עם הקול הייחודי שלכם ויחד נוכל לחולל פלאים.

ב-H&M אנו מעודדים אתכם להיות בדיוק כפי שאתם, ולכבד אחרים בדיוק כפי שהם. הגיוון שלנו נותן לנו כוח ויוצר סביבת עבודה מכלילה ומסבירת פנים, בה לכל אישיות יש ערך רב. כאשר מכלול של אנשים משתלב יחדיו ומביא את הידע, הניסיון והרעיונות שלו אנו יכולים להעניק השראה ללקוחות רבים בכל רחבי העולם.

H&M היא מעסיקה הוגנת ושוויונית. אנו מחוייבים לספק מקום עבודה בטוח ואטרקטיבי בו כל העובדים  יחושו בהכרה, בהערכה וביחס מכבד כלפיהם.

המדיניות החברתית שלנו משקפת את ערכי החברה ומבהירה את הזכויות והמחויבויות שלנו כלפי עובדינו בתחומים כמו כבוד הדדי, שוויון זכויות, אפליה והטרדה.


להיות חלק ממסע מרתק ב-H&M

כאחת מקמעונאיות האופנה הגדולות ביותר בעולם, אנו רוצים להיות מקום של אפשרויות בו כולם רוצים לקחת חלק. לצד הלך הרוח שלנו, השם את הלקוח במקום הראשון, לכל עובד ב-H&M ניתנות אפשרויות לצמיחה מקצועית ואישית. אנו נעצים אתכם, נאתגר אתכם וניתן בכם אמון על מנת שתגלו את הדרך שלכם ותכתבו את הסיפור שלכם אצלנו. אנו מאמינים במתן אחריות בשלבים מוקדמים ובתחושת אחריות חזקה.

בכל תפקיד שתמלאו ב-H&M תפגשו אנשים שהתשוקה לאופנה, לסגנון, ליצירתיות ולתוצאות מאחדת בניהם. כולנו עובדים יחד על מנת להבטיח שהלקוחות שלנו יראו וירגישו טוב! הרוח היזמית שלנו מעודדת אנשים להיות אמיצים, לקרוא תיגר על השגרה ולצבוע מחוץ לקווים. אנו מאמינים בפתרון בעיות המכוון לפעולה. תעשיית האופנה דינמית ומשתנה במהירות וזה דורש גמישות, אומץ וזריזות. אתם תקבלו הזדמנויות להיות חלק מהתהליך והמסע המרתק הזה ב-H&M. 

העובדים המדהימים שלנו הם אלה שגורמים לנו להתבלט. אנו מכירים בתרומה של כל אדם להצלחה המשותפת שלנו. הודות ליועצי המכירות, למעצבים המסחריים, לתדמיתנים, למעצבים, לאנליסטים העסקיים ולעוד עובדים רבים ומוכשרים אצלנו הצלחנו לצמוח במהירות מדהימה, וכעת יש לנו 5,000 חנויות ב- 74 שווקים ברחבי העולם ואנו ממשיכים לגדול!

הערכים שלנו משקפים את הלב והנשמה של H&M. הם מגדירים מה דרוש כדי לעבוד כאן ואת מהות העשייה שלנו כארגון. כל אחד מערכים אלו בנפרד יכול להראות מובן מאליו, אך יחד הם יוצרים תרבות ארגונית ייחודית השונה מחברות אחרות.


הערכים שלנו - היסודות שלנו

ב-H&M, אכפת לנו! אכפת לנו מהלקוחות שלנו ואכפת לנו זה מזו. אנו אוהבים ליהנות - וזה ניכר בדרך העבודה שלנו. 

הערכים שלנו משקפים את הלב והנשמה של H&M. הם מגדירים מה דרוש כדי לעבוד איתנו ואת מהות העשייה שלנו. הקשר שלנו עם הקולגות והלקוחות שלנו ברחבי העולם והערכים שלנו מאפשרים לנו להתפתח ולגדול, כדי שנוכל להיות מקום של אפשרויות והמקום בו כולם רוצים להיות... 

אנחנו מאמינים באנשים
אנחנו צוות אחד
יעילות ושיפור מתמיד
פתיחות וישירות
גישה יזמית
פשטות
מודעות להוצאות