מגוון הזדמנויות לקריירה

מכיוון שאנו מתרחבים ללא הפסקה, אנו תמיד מחפשים עוד כשרונות – לכל תחום בחברה. הצטרף/י אלינו לסביבת עבודה מעוררת השראה, דינמית, מרגשת וכזו שמשתנה ומתפתחת עוד ועוד. אנו מציעים מקום שיש בו אינספור הזדמנויות ואפשרויות לקריירה. 

אנו מאמינים באנשים שלנו ותמיד מעודדים יוזמה ורעיונות חדשים. עם הדרכה והכוונה למנהיגות, יש פוטנציאל עצום לקריירה מצליחה וגלובאלית ב-H&M.המטרה היא שהעבודה ב- H&M תהיה יותר מרק מקום עבודה. אנו מציעים לך קריירה מלאת הזדמנויות.


הכירו את האנשים

קריירה מצליחה, קידום והתפתחות אישית – נעים להכיר, פול
מיועצת מכירות למנהלת משאבי אנוש עולמית – נעים להכיר, סאנה
כל משרה חדשה מזמנת אתגרים והזדמנויות – נעים מאד, סילקי

הקריירה שלך איתנו

יש הרבה דרכים להתקדם ולפתח את הקריירה שלך איתנו. ישנן הזדמנויות מעולות לגדול ולהתפתח הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. אנו מעודדים ניוד פנימי - הזדמנויות לעבור בין תפקידים וקבלת תחומי אחריות חדשים. הפריסה הגלובלית שלנו טומנת בחובה הזדמנויות רבות ונוספות למשימות ולתפקידים בינלאומיים.

ב- H&M אין מסלולי קריירה קבועים מראש. אנו מזמינים אותך לקחת חלק פעיל בפיתוח הקריירה שלך. פעל/י לאור הערכים שלנו, עשה/י את המוטל עליך כאן ועכשיו על הצד הטוב ביותר ותהיה/י הכוכב/ת הבא/ה!


כל אחד ואחת יכולים להשפיע!

הערכים שלנו והרוח של H&M מחברים בין עובדי ועובדות H&M בכל העולם. התרומה שלך לחברה אינה נמדדת בדרגה או בתואר אותו את/ה נושא/ת אלא באופן בו את/ה ממלא/ת את התפקיד שלך ובדרך בה את/ה חי/ה את הערכים שלנו. ה- מה חשוב בדיוק כמו ה- איך וזה מה שיוצר מקום עבודה בו כל אחד ואחת מחברי הצוות הם מודל לחיקוי ובעלי/ות השפעה.


מנהיגות מוכוונת ערכים

מנהיגות ב- H&M מורכבת מהשראה, האצלת סמכויות, מתן משוב ומוטיבציה. המנהיגים והמנהיגות שלנו מובילים באמצעות דוגמא אישית ומונחים על ידי הערכים שלנו והשאיפה שלהם לסייע לאנשים ולארגון לצמוח ולהתפתח.

רוב המנהיגים/ות שלנו ב- H&M גויסו מתוך הארגון, בליווי תכניות הדרכה, אימון ומנטורינג התומכים בהתפתחותם.

על מנת לאפשר חוויית גלישה מהנה באתר, H&M משתמשת ב- COOKIES. במידה ולא התנתקת, אנחנו מניחים שהשימוש שלנו ב- COOKIES אינו מהווה בעיה עבורך. מידע נוסף בנושא