מעצב/ת מסחרי/ת


לדאוג שהחנות תיראה טוב & שהלקוחות ייראו נהדר

למעצב מסחרי תפקיד יצירתי ודינמי. כחובבי אופנה, אתם פוקחים עין ועוקבים אחרי הטרנדים החמים בעולם האופנה. אתם מתמחים בסטיילינג ובאופן ההצגה של הבגדים כאשר הלקוח תמיד נמצא במרכזה של כל פעולה שאתם והצוות שלכם עושים. הלך הרוח היצירתי והמסחרי מאפשר לכם ליצור חוויית קניה מלאת השראה, רלוונטית ונוחה.

אופנה היא התשוקה שלכם, בלשון המעטה. אתם יודעים כל מה שצריך לדעת על הטרנדים האחרונים ויש לכם עין טובה להצגת הקולקציות שלנו בדרכים מסחריות ומלאות השראה. אנחנו מחפשים שחקני צוות ואנשים מלאי השראה, שיודעים כיצד להעניק השראה לאחרים. אתם אוהבים להיות במרכז העניינים ונהנים מעבודה שמשתנה מדי יום.

התפקיד שלכם כולל הצגת הבגדים שלנו באופן מושך ומעקב אחר המכירות כדי להבטיח שאופן התצוגה ושילוב הבגדים שלנו לוכדים את עין הלקוחות ומצליחים לייצר תוצאות מכירה טובות. אתם תהיו אחראים על עיצוב חלונות הראווה והתצוגות בחנות - ותוודאו שהחנות נראית כייפית ואופנתית מכל הבחינות. בתפקידכם גם תכשירו ותאמנו את הצוות בחנות לגבי ההיבטים של עיצוב מסחרי ואופן תצוגת הבגדים. אתם מלאי השראה וחשוב לכם לייצר רושם טוב על כל מי שיבוא במגע עם המותג והצוות שלנו. חשוב לכם לאפשר לכולם להראות ולהרגיש טוב.  

לדאוג שהחנות תיראה טוב & שהלקוחות ייראו נהדר.
בואו להיות מעצבים מסחריים & ויותר ב-