יועצ/ת מכירות 


לאפשר ללקוחות להרגיש רצויים & להרגיש שאפשר להיות בדיוק מי שאתם

בעיני הלקוחות שלנו, H&M היא כל אחת ואחד מכם!

אתם ידידותיים, אופנתיים ואוהבים לעבוד עם אנשים. לנוכחות שלכם בחנויות H&M יש משמעות חשובה מאוד. מתן שירות וייעוץ אופנתי ללקוחות נמצאים במרכז הפעילות שלכם במשך כל היום.

יועץ/ת מכירות הוא אחד התפקידים החשובים ביותר שלנו, ודרך נהדרת להתחיל את ההרפתקה שלכם ב-H&M, רבים מן המנהלים שלנו התחילו דרכם בחנויות.

בחנויות, הכל סובב סביב שירות לקוחות מעולה. כיועצי מכירות, אתם מצטיינים בניהול מספר משימות בעת ובעונה אחת ונהנים מהעבודה ברצפת המכירה. אתם גם ניחנים בגישה חיובית, ידידותיות וחוש אופנה מעולה. יש לכם יכולת ארגון מעולה ואתם נהנים לעבוד עם צוות של אנשים חברותיים ובעלי עניין באופנה דומה לכם.

כשאתם עובדים בחנות, אתם מייצגים את H&M. לכן, עליכם להעניק השראה ולעזור ללקוחות בכל דבר ועניין. בין אם אתם נמצאים ברצפת המכירה, בתאי המדידה או בקופה - אתם עוסקים באופנה ועובדים עם אנשים . שירות לקוחות מעולה משמעותו גם טיפול בפריטי ביגוד שמגיעים לחנות והבטחה שהחנות נראית מושכת. כמו כן, עליכם להתעדכן בכל הקמפיינים, המבצעים והמכירות שלנו. תהיה לכם הזדמנות לקדם את העניינים. במידה ותרצו מצפה לכם מסע מרתק ב-H&M.בואו להיות יועצי מכירות & ויותר ב-H&M.

 

לאפשר ללקוחות להרגיש רצויים & להרגיש שאפשר להיות בדיוק מי שאתם.
בואו להיות יועצי מכירות & ויותר ב-H&M.

על מנת לאפשר חוויית גלישה מהנה באתר, H&M משתמשת ב- COOKIES. במידה ולא התנתקת, אנחנו מניחים שהשימוש שלנו ב- COOKIES אינו מהווה בעיה עבורך. מידע נוסף בנושא