מנהל/ת מחלקה 


לעזור לאחרים למצוא את הדרך שלהם & לגלות את הדרך שלכם

כמנהלי מחלקה ב-H&M, תבלו 80% מזמנכם במקום שבו הכל קורה - רצפת המכירה. לא רק כי שם תיהנו יותר, אלא בעיקר כדי לתמוך בצוות שלכם. להשגת תוצאות מעולות חשוב להקשיב לרעיונות שיש לאנשי הצוות שלכם ולעזור להם לפתח את כישוריהם.

מתן דוגמה אישית ועבודה משותפת עם הצוות שלכם הם חלק מהותי מהיום יום שלכם. אתם שמים את הלקוחות שלנו במקום הראשון, בעלי אוריינטציה מסחרית, יכולת לקדם  מכירות, וידע תפעולי שיאפשר לכם לתמוך בצוות שלכם. אתם נהנים מהקצב המהיר של העסק שלנו ומעבודה בה תקבלו החלטות מהירות ותיישמו אותן הלכה למעשה. אתם יודעים למצוא פתרונות ושומרים על גישה חיובית. אתם גם מאורגנים מאוד ויודעים כיצד להחדיר מוטיבציה והשראה באנשים שמקיפים אתכם.

אתם מעניקים שירות לקוחות מעולה ברצפת המכירה, בתאי המדידה וכן בקופות המחלקה שלכם. כשאינכם תומכים בצוות שלכם ברצפת המכירה, תהיו עסוקים בפיתוח כלים ואסטרטגיות מכירה ותעבדו על פי הקמפיינים השיווקים השונים שיאפשרו לכם לתכנן את הפעילויות הבאות. אתם תכשירו, תפתחו, תעריכו ותמשבו את יועצי המכירות, וכן תארגנו ותכינו את המחלקה שלכם להצלחה.

לעזור לאחרים למצוא את הדרך שלהם & לגלות את הדרך שלכם.
בואו להיות מנהלי מחלקות & ויותר ב-H&M

על מנת לאפשר חוויית גלישה מהנה באתר, H&M משתמשת ב- COOKIES. במידה ולא התנתקת, אנחנו מניחים שהשימוש שלנו ב- COOKIES אינו מהווה בעיה עבורך. מידע נוסף בנושא