Otsi karjäärivõimalusi

Dekoraator


Muuda kauplus kauniks & riieta kliendid stiilselt

Dekoraatori töö on loominguline ja tempokas. Moesõbrana hoiad silma peal viimastel moetrendidel. Sinu eriline huvi on stiliseerimine ja rõivaste väljapanekud. Kogu sinu ja sinu meeskonna tegevus lähtub kliendist. Sinu loomingulisus ja kaubanduslik mõtteviis aitavad luua inspireerivat, asjakohast ja mugavat ostukogemust.

Väita, et mood on sinu kirg, ei oleks piisavalt küllaldane. Sa omad teadmisi moest ja trendidest ning sul on silma kollektsioonide inspireerivaks ning kaubanduslikuks väljapanekuks. Otsime hea meeskonnatöö oskusega inspiratsioonist pakatavat inimest, kes oskaks samal ajal inspireerida ka teisi. Sulle meeldib olla alati kõige keskpunktis ning naudid tööd, kus ükski päev pole eelmisega sarnane.

Sinu tööks on meie rõivaste atraktiivne väljapanek ning nendest tuleneva ostukäitumise analüüsimine, et tagada parimad müügitulemused. Sinu vastutusalasse kuuluvad kaupluse vaateaknad ning kauplusesisesed väljapanekud – hoolitsed selle eest, et kauplus oleks alati igati moekas ning rõõmsa väljanägemisega. Samuti juhendad ja koolitad oma kolleege ning arendad nende teadmisi rõivaste väljapaneku ja dekoreerimise vallas. Sind vaimustab võimalus luua meist kustumatu mulje kõigile, kes meie brändi ja töötajatega kokku puutuvad. Sind paneb tegutsema see, kui saad aidata kõigil stiilselt riietuda ja end hästi tunda.

Muuda kauplus kauniks & riieta kliendid stiilselt.
Ole H&Mis dekoraator & enamgi veel.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.