Otsi karjäärivõimalusi

Müüja-dekoraator (Visual Merchandiser)

Jälgi Orpiano ühe päeva tööd

Müüja-dekoraatori roll on olla loominguline ning kärme. Sinu tööks on tagada oma kolleegide kaubanduslik mõtteviis ning motiveerid, juhid ja koolitad neid selleks pidevalt. Tehes oma tööd hästi, ei ole sinu  karjäärivõimalustel H&M-is piire.

Väita, et oled moest huvitatud, ei oleks piisavalt küllaldane. Sa omad teadmisi moest ja trendidest ning sul on silma kollektsioonide inspireerivaks ning kaubanduslikuks väljapanekuks. Otsime hea meeskonnatöö oskusega inspiratsioonist pakatavat inimest, kes oskaks samal ajal inspireerida ka teisi. Oled alati kõige keskpunktis ning naudid tööd, kus ükski päev pole eelmisega sarnane.

Sinu tööks on meie rõivaste atraktiivne väljapanek ning nendest tuleneva ostukäitumise analüüsimine, et tagada parimad müügitulemused. Sinu vastutusalasse kuuluvad kaupluse vaateaknad ning kauplusesisesed väljapanekud ning hoolitsemine selle eest, et kauplus oleks alati igati moekas ning rõõmsa väljanägemisega.  Samuti juhendad ning koolitad oma kolleege ning arendad nende teadmisi rõivaste väljapaneku ja dekoreerimise vallas.

Kas suudad mõelda väljaspool etteantud raamistikku? Siin on sinu võimalus teha erilist karjääri.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.