Otsi karjäärivõimalusi

Kaupluse juhataja (Store Manager)

Jälgi Becca ühe päeva tööd

H&M-i kaupluse juhatajana töötamine ei tähenda, et oled suur boss – see tähendab teiste austava suhtumise väljateenimist. Põhimõtteliselt ei keerle see töö mitte sinu ümber, vaid tähendab heade tulemuste saavutamist läbi  kolleegide pideva inspireerimise ja motiveerimise.

Edukal kaupluse juhatajal on suurepärased meeskonna juhtimise oskused ning hea ärivaist. Kaupluse juhataja on võimeline oma meeskonda inspireerima ja juhendama, ning lähtuma tugevast isiklikust motivatsioonist.

Töö kaupluse juhatajana tähendab igapäevaste müügitulemuste suurendamist ning uute võimaluste otsimist, samuti juhitava kaupluse kasumlikkuse maksimeerimist ning tulemuste ülevaatamist. Hoolitsed selle eest, et kauplus pakuks parimat võimalikku klienditeenindust ning et kaupluse väljapanekud vastaksid alati meie poolt esitatavatele nõuetele. Juhid kaupluse personali ning vastutad töölevõtu eest, koolitad ja arendad müüginõustajaid ning kaupluse meeskonda.

Tähelepanu, valmis olla, läks – siin on sinu võimalus teha erilist karjääri.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.