Otsi karjäärivõimalusi

Kaupluse juhataja


Loo inspireeriv kauplus & veelgi inspireeritum meeskond

H&Mi kaupluse juhatajana töötamine ei tähenda, et oled suur boss — see on töötajate innustamine ja motiveerimine suurepäraste tulemuste saavutamiseks. Edukal kauplusejuhatajal on suurepärased meeskonna juhtimise oskused ning hea ärivaist. Lähtudes tugevast isiklikust motivatsioonist, paistab ta silma oskusega oma meeskonda inspireerida ja juhendada.

Töö kaupluse juhatajana tähendab seda, et kogu tegevuse keskmes on klient... Hoolitsed selle eest, et kauplus pakuks parimat võimalikku klienditeenindust ning et väljapanekud vastaksid alati meie poolt esitatavatele nõuetele. Otsid võimalusi müügitulemuste suurendamiseks ja juhitava kaupluse kasumlikkuse maksimeerimiseks ning analüüsid tulemusi. Juhid kaupluse personali ning vastutad värbamise eest, koolitad ja arendad müügikonsultante ning kaupluse meeskonda. Meie ettevõte on ühtlasi sinu ettevõte ning koos sinuga arenedes areneme ka meie.

Loo inspireeriv kauplus & veelgi inspireeritum meeskond.
Ole H&Mis kaupluse juhataja & enamgi veel.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.