Otsi karjäärivõimalusi

Müüginõustaja (Sales Advisor)

Jälgi Anta ühe päeva tööd

Müüginõustaja on üks olulisemaid ametikohti ning suurepärane võimalus oma karjääri meie juures alustada. Paljud meie praegused juhid alustasid tööga müügisaalis, kus kõik oleneb eeskujulikust klienditeenindusest.

Et olla hea müüginõustaja, pead olema suuteline tegema mitut asja korraga ning tahtma terve päeva jalgel olla. Oled positiivse ellusuhtumisega, sõbralik ning omad fantastilist stiilitunnetust. Samuti oled hea organiseerimisvõimega ning naudid tööd meeskonnas, mis on täis sinusarnaseid häid suhtlejaid ning moest huvitatud kolleege.

Kaupluses töötamine tähendab H&M-i esindamist. Oled inspireeriv, juhendad ning aitad meie kliente igal võimalikul viisil. Sina oled see, kes kannab laiali rõõmsat suhtumist moodi nii müügisaalis, proovikabiinides kui kassades. Hea klienditeeninduse alla käib ka sissetulevate rõivaste käsitlemine ning hoolitsemine selle eest, et kauplus näeks alati hea välja. Loomulikult tuleb alati ka meie kampaaniate ning allahindlustega kursis olla.

Kõlab sinu moodi? Õnnitleme – siin on sinu võimalus teha erilist karjääri.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.