Otsi karjäärivõimalusi

Müügikonsultant  

 

Aita klientidel tunda end teretulnuna & ole teretulnud olema sina ise

Meie klientide silmis oled sina H&M! Sa oled sõbralik, riietud stiilselt ja sulle meeldib inimestega töötada. Sina viid H&Mi kaupluses ellu muutusi. Oled tegus kogu päeva, pakkudes suurepärast klienditeenindust ja andes neile stiilinõu.

Müügikonsultant on üks olulisemaid ametikohti ning suurepärane võimalus oma seiklust H&Mis alustada. Paljud meie praegused juhid alustasid tööga müügisaalis.

Müügisaalis oleneb kõik eeskujulikust klienditeenindusest. Müügikonsultandina pead olema suuteline tegema mitut asja korraga ning tahtma terve päeva jalgel olla. Oled positiivse ellusuhtumisega, sõbralik ning omad fantastilist stiilitunnetust. Samuti oled hea organiseerimisvõimega ning naudid tööd meeskonnas, mis on täis sinusarnaseid häid suhtlejaid ning moest huvitatud kolleege.

Kaupluses töötamine tähendab H&Mi esindamist. Oled inspireeriv, juhendad ning aitad meie kliente igal võimalikul viisil. Sina oled see, kes tegeleb moe ja inimestega nii müügisaalis, proovikabiinides kui kassades. Hea klienditeeninduse alla käib ka sissetulevate rõivaste käsitlemine ning hoolitsemine selle eest, et kauplus näeks alati hea välja. Loomulikult tuleb alati ka meie kampaaniate ning allahindlustega kursis olla. Sulle antakse võimalus asju muuta. Kui otsid seiklusi, leiad põneva teekonna H&Mis.

ita klientidel tunda end teretulnuna & ole teretulnud olema sina ise.
Ole H&Mi müügikonsultant & enamgi veel.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.