Otsi karjäärivõimalusi

Veebipoe klienditeeninduse meeskonna juht

Klienditeeninduse meeskonna juhtide töö on väga oluline. Igapäevaselt saabub sellesse osakonda sadu järelepärimisi ning meeskonna juhi tööks on olla alati kliendi vajadustele orienteeritud, positiivne ja suurepärast klienditeenindust pakkuda, samal ajal oma meeskonda samasuguseks tööks ette valmistades ning juhendades.

Otsime meeskonna juhte, kes suudaksid vastutada oma meeskonna ja töökoha arengu eest. Peaksid omama suurepärast juhtimisoskust ja organiseerimisvõimet ning alati valmis efektiivselt käsi külge lööma. Oled nakatava energiaga, valmis motiveerima ja inspireerima ning suudad oma meeskonna panna H&M-i standarditele vastavaid tulemusi ning teenindust saavutama. Samuti oled sa suurepärane suhtleja.

 

Sinu tööülesandeks on eeskujulike ning pikaajaliste kliendisuhete loomine ja säilitamine ning umbes 15 liikmest koosneva meeskonna koolitamine. Planeerid ning vaatad üle tegevused ning eesmärgid koostöös oma meeskonna ja juhtidega, et suurepärase klienditeeninduse kaudu suurendada müüki ning kasumlikkust. Hoolitsed ka selle eest, et järgitaks kehtivaid tööstandardeid.

Kas oled innukas alustama? Siin on sinu võimalus teha erilist karjääri.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.