Otsi karjäärivõimalusi

Osakonna juhataja (Department Manager)

Jälgi Marla ühe päeva tööd

H&M-i osakonna juhatajana veedad 80% oma ajast põhitegevuse keskel – müügisaalis. Ja mitte ainult seepärast, et seal on kõige põnevam, vaid ka selleks, et olla oma kolleegidele igakülgseks toeks. Suurepäraste müügitulemuste saavutamiseks pead olema teadlik sellest, kui oluline on oma meeskonnaliikmete ideede ärakuulamine ning nende oskuste edasiarendamiseks abi pakkumine.

Otsime osakonnajuhatajaid, kes on valmis alati käed külge panema. Sulle meeldib meile omane hoogne töötempo ning sa suudad kiireid otsuseid vastu võtta ning ka ellu viia. Oled positiivse ellusuhtumisega ning orienteeritud probleemi lahendusele. Oled ka väga hea organiseerimisvõimega ning suudad oma meeskonda motiveerida ning inspireerida.

Sinu tööks on tagada suurepärane klienditeenindus nii müügisaalis, proovikabiinides kui ka kassade juures. Müügisaalitööst väljaspool on sinu ülesandeks müügistrateegiate ning kaupade väljapaneku arendamine ning kampaaniate ja müügitegevuste planeerimine. Samuti osaled müügikonsultantide koolitamises, arendamises ning hindamises ja oma juhitava osakonna eduka töö organiseerimises ja planeerimises.

Kas oled väljakutseteks valmis? Siin on sinu võimalus teha erilist
karjääri.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.