Otsi karjäärivõimalusi

Osakonna juhataja


Aita leida teistel oma tee & avasta ka enda oma

H&Mi osakonnajuhatajana veedad 80% oma ajast põhitegevuse keskel – müügisaalis. Ja mitte ainult seepärast, et seal on kõige põnevam, vaid ka selleks, et olla oma kolleegidele igakülgseks toeks. Suurepäraste müügitulemuste saavutamiseks pead olema teadlik sellest, kui oluline on oma meeskonnaliikmete ideede ärakuulamine ning nende oskuste edasiarendamiseks abi pakkumine.

Oled oma meeskonnale eeskujuks ning alati valmis kõiki aitama. Sead esikohale kliendi, sul on müügile keskendunud kaubanduslik mõtteviis ja teadmised iseenda ja oma meeskonna toetamiseks. Sulle meeldib meile omane hoogne töötempo ning töökoht, kus saad kiireid otsuseid vastu võtta ning ka ellu viia. Oled positiivse ellusuhtumisega ning orienteeritud probleemide lahendamisele. Oled ka väga hea organiseerimisvõimega ning suudad oma meeskonda motiveerida ning inspireerida.

Sinu tööks on tagada suurepärane klienditeenindus nii müügisaalis, proovikabiinides kui ka kassade juures. Müügisaalitööst väljaspool on sinu ülesandeks müügistrateegiate ja kaupade väljapaneku arendamine ning kampaaniate ja müügitegevuste planeerimine. Samuti osaled müügikonsultantide koolitamises, arendamises ja hindamises ning oma juhitava osakonna eduka töö organiseerimises ja planeerimises. Me tunnustame igaühe panust meie ühisesse eduloosse. Kui annad H&Mi tegevusse oma unikaalse panuse, saame teha imesid

Aita leida teistel oma tee & avasta ka enda oma.
Ole H&Mis osakonnajuhataja & enamgi veel.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.