Otsi karjäärivõimalusi

Veebipoe klienditeenindaja

H&M-i klienditeenindajad ei tegele vaid klientide küsimustele vastamisega – nad loovad sõprussuhteid. Hea klienditeenindus tähendab suhete loomist ja hoidmist ning  hoolitsemist selle eest, et H&M saaks jätkuvalt pakkuda  oma klientidele kvaliteetset moodi taskukohase hinna eest. Tempokas klienditeeninduskeskkonnas ei ole ükski päev eelmisega sarnane.  Meeskonda sobitumiseks pead olema entusiastlik, võimeline tegema mitut asja korraga ning suutma isegi kõige pingelisemates olukordades professionaalseks jääda. Oled harjunud oma tulemuste eest vastutama ja initsiatiivi näitama ning su näol on alati särav naeratus.

 

Soovime, et sulle meeldiks töötada nii inimestega kui ka arvuti taga, ning seda tihtipeale samaaegselt. Peaksid olema suurepärase suhtlusoskusega ning püüdma end innukalt kõikide kampaaniate, müügitegevuste ja -strateegiatega kursis hoida. Loomulikult peab sul olema ka suur huvi kõige moealase vastu.

Sinu igapäevatööks on veebitellimuste, kohaletoimetamise ja toodetega seotud küsimustega tegelemine läbi kõigi suhtluskanalite – alates e-postist ja võrguvestlusest kuni telefonikõnede ja tavapostini.

Kõlab põnevalt? Siin on sinu võimalus teha erilist karjääri.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.