Otsi karjäärivõimalusi

Visuaalosakond

Visuaalosakond tegeleb erinevate ülesannetega, et muuta poekülastus meeldivaks elamuseks, andes meie moerõivastele ja -kampaaniatele inspireeriva visuaalse lahenduse.

Hoolitseme selle eest, et meie kollektsioonid näeksid alati suurepärased välja – loome selleks väljendusrikkaid kampaaniaid, optimeerime poesiseseid väljapanekuid ja ehitame inspireerivaid vaateaknaid.

Tänase seisuga töötab osakonnas erinevate tööülesannetega kaheksakümmend andekat talenti, nagu loovisikud, stilistid ja projektijuhid.

Visuaalosakonnas töötab viis eri suunitlusega tiimi, kes kõik teevad omavahel tihedat koostööd, et saavutada vaid parimaid tulemusi!

  • Väljapaneku ja stilistika tiim teeb tihedat koostööd sisseostuosakonnaga, et optimeerida väljapanekuid ja stilistikat. Nemad panevad paika globaalsed visuaalsed stiilijuhised ning töötavad igapäevaselt nii müügil olevate kui ka tuleviku kollektsioonidega.
  • Vaateakende disainimeeskonna ülesandeks on parima võimaliku jätkukampaania loomine nii meie kauplustes kui ka vaateakendel.
  • Tootmistiimi vastutusalas on toota ja hankida meie kaupluste jaoks parima hinna ja kvaliteedi suhtega sisekujunduselemente. Tiim hoolitseb igapäevaselt selle eest, et meie kauplustes oleksid innovaatilised, jätkusuutlikud ja meeldejäävad väljapanekud, mis maksimeeriksid müüginäitajaid ja mõjuksid jõustavalt meie kaubamärgile ja kontseptsioonile.
  • Planeeringu- ja infomeeskonna ülesanneteks on järjepidev kampaaniate planeerimine ja arendus, klientide külastuskogemuse parandamine ning inspireerivate infomaterjalide koostamine meie poodidele ja asukohariikide meeskondadele.
  • Riigi tugiteenuste ja talendiotsingu meeskond reisib pidevalt mööda maailma, et jagada asukohariikide meeskondadele oma kogemusi ja abistada neid ühtse visuaalse kontseptsiooni elluviimisel.

Kokkuvõttes on just visuaalosakond, kes loob suurepärase ostuelamuse, esitledes meie kollektsioone ja kampaaniaid parimal võimalikul moel!

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.