Otsi karjäärivõimalusi

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkuse osakonnas töötatakse selle nimel, et H&M-i moetoodang oleks tehtud südametunnistusega. Siin seatakse suunised jätkusuutlike eesmärkide saavutamiseks ning mõõdetakse saadud tulemusi põhjalikult. Me vastutame oma ettevõtte globaalse tegevuse eest ning veendume, et terve tootmisahel järgiks meie tegevusjuhendit ja keskkondlikke eesmärke.

Jätkusuutlikkuse osakond on jagatud neljaks koostööd tegevaks grupiks:

  • Sotsiaalse jätkusuutlikkuse grupp - Toetab, suunab ja koordineerib tööd sotsiaalse jätkusuutlikkuse alal.
  • Keskkondliku jätkusuutlikkuse grupp Toetab, suunab ja koordineerib meie keskkonnakaitsealast tööd terve ettevõtte ulatuses.
  • Toodete jätkusuutlikkuse grupp  – Toetab, suunab ja koordineerib tööd, mis keskendub meie kommertstoodete jätkusuutlikkusele nende kasutusea jooksul.
  • Suhtlusalase jätkusuutlikkuse – Koordineerib erinevaid jätkusuutlikke tegevusi ning suhtlemist, veendumaks, et meie suhtlus nii ettevõttesiseselt kui ka -väliselt on jätkusuutlik, ajakohane ja korrektne.

Kokkuvõtvalt, jätkusuutlikkuse osakonnas tehakse tööd selle nimel, et oleksime vastutustundlikud nii ümbritseva maailma kui ka selles elavate inimeste ees.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.