Otsi karjäärivõimalusi

Veebipood

Veebipoes töötatakse selle nimel, et meie uksed oleksid alati avatud ja meie moepakkumised saadavad 24/7, kus iganes sa ka ei viibiks. Siin arendatakse ja hallatakse hm.com lehekülge ja H&M Shop Online kauplust, mis on hetkel kättesaadav 51 riigis. Siin hoolitsetakse selle eest, et H&M oleks mitmekanaliline ettevõte, pakkudes kliendile ostmiseks ja toodetega kursisolekuks erinevaid võimalusi. Meie jaoks on olulise tähtsusega pidada kinni oma lubadusest klientidele – pakkuda kõrgekvaliteedilist teenust, efektiivset tegutsemist ja lühikest ooteaega.

Veebipoe tiim meie peakontoris Stockholmis keskendub peamiselt hm.com leheküljele, kuid ka turundusele ja müügitööle. Siin valmib ka H&M-i tootekataloog.

Veebipoe tiim asub Rootsis Boråses ning juhib ja täidab kõiki veebikaubanduse kanalite ja brändide liikumisi, toetades samal ajal meie klienditeeninduskeskusi ja logistilisi teeninduspaiku osakonna halduspiirkonnas.

Põhimõtteliselt kannab Online Group hoolt selle eest, et H&M oleks ärile ja inspiratsioonile alati avatud.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.