Otsi karjäärivõimalusi

Merchandising

Kaubandus- ja müügiosakonnas viiakse omavahel kokku erinevad kaubandus- ja müügivõtted, analüütilised oskused ning kindel soov viia läbi muutusi. Meie meeskonnad koosnevad kaubandus- ja müügispetsialistidest, tarneahela kaubandusspetsialistidest ning kaubandus- ja müügiosakonna juhatajast. Kanname üheskoos hoolt optimaalse laoseisu eest ning otsime pidevalt uusi võimalusi müügipotentsiaali tõstmiseks, et H&M saaks jätkuvalt pakkuda oma klientidele parimat võimalikku moekaupade ostuelamust, ja seda kõikjal maailmas.

Et vastata klientide ootustele, loome erinevaid strateegiaid kõigile oma osakondadele, nagu Naised, Mehed, Lapsed, Noored, Kodutooted ning Ilutooted. Ühtlasi hoolitseme ka selle eest, et kõik need kaubakategooriad oleksid alati koostatud iga turu eripära, nõudmisi ja vajadusi arvestades. Tehes tihedat koostööd visuaal- ja turundusosakondadega, viime ellu müügikampaaniaid ja aitame H&M’i kauplustel avastada enda jaoks uusi müügivõimalusi.

Ühesõnaga, töö kaubandus- ja müügisektoris annab väga mitmekülgse ja põhjaliku ülevaate paljudest meie tegevuse tahkudest. Ja siit edasi on sinu karjäärivõimalused pea lõputud.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.