Otsi karjäärivõimalusi

Turundus

Turundusosakond on meie oma globaalne reklaamiosakond, kus luuakse kõik meie erinevatesse kanalitesse suunatavad reklaamikampaaniad ja valmistatakse ette turundusmaterjalid. Siin luuakse ja toidetakse meie brändi – veendumaks, et igaüks armastaks suurepärast moodi parima hinnaga niisama palju kui me isegi.

Meie osakonna valdkonnad on projektijuhtimine, tootejuhtimine, sisseost, kunstiline sisseost ja moealane koordinatsioon. Kõik spetsialistid teevad koostööd selleks, et pakkuda meie globaalsele turule tipptasemel reklaamimaterjale, mis hõlmavad kõike, alates kottidest ja pakkematerjalidest kuni kampaaniate ja eripakkumisteni välja.

Põhimõtteliselt tegeleb turundusosakond meie brändile tähelepanu tõmbamisega ning selle atraktiivse ülesehitusega, kandes hoolt selle eest, et terve maailm teaks, kui põnev, ahvatlev ja tore on H&M.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.