Otsi karjäärivõimalusi

Logistika

Logistikaosakonnas tagatakse, et H&M-i kaupade logistika oleks efektiivne, püsiv ja hästitoimiv.  Me oleme loonud ulatusliku jaotusvõrgustiku tootmisahela iga lüli tarbeks, tootmistehasest kuni kaupluseni välja. See tähendab järelevalvet mere-, raudtee-, maismaa- ja õhutranspordi üle, samuti kontrolli riidekaupade peale- ja mahalaadimise ning ladustamise üle.  Meie professionaalse tegevuse keskmeks on pakkuda kvaliteetset ja täpset teenust igale kliendile, kes meie kauplust külastab.

Me ei lähe niisama vooluga kaasa. Me juhime seda koos oma teenusele orienteeritud, kompetentsete ja motiveeritud meeskondadega üle terve maailma.

Lihtsalt öeldes töötatakse logistikaosakonnas selle nimel, et õige toode jõuaks õigeks ajaks õigesse kohta ja oleks seejuures õige hinna ning kvaliteediga, samal ajal keskkonnale vähimat võimalikku halba mõju avaldades.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.