Otsi karjäärivõimalusi

Rahandus ja raamatupidamine

Globaalne rahandus- ja raamatupidamisosakond on meie ettevõtte tuumik. Siin vastutakse kõige eest, alates arvete tasumisest kuni ettevõtte rahavoo tagamiseni. Selles osakonnas tegeldakse ka ettevõtte pidevast laienemisest tulenevate raamatupidamisprobleemidega.

Selles osakonnas on palju erinevaid ametikohti – ja kõik kannavad endas suurt vastutust. Mõned meie seast tegelevad ülekandest tingitud strateegiliste hinnaprobleemidega, mõned jälle laienemisega uutele turgudele, mõned aga kannavad hoolt arvete eest.  Oleme kamp väga ambitsioonikaid finantseksperte, analüütikuid, raamatupidajaid ja palgaarvestajaid, kes kõik armastavad ärialal tegutsemist. Meie meeskond on H&M-i edu ülesehitamisega seotud igal sammul, alates pisimast raamatupidamisküsimusest kuni globaalsete käibemaksuga seotud väljakutseteni.

Teisisõnu, rahandus- ja raamatupidamisosakond kannab hoolt selle eest, et H&M-il jätkuks finantsilist söakust ja rahalisi vahendeid, mida läheb vaja kasvu jätkamiseks ja moekaupade maailmaareenile toomiseks.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.