Otsi karjäärivõimalusi

Kommunikatsiooni- ja pressiosakond

Kommunikatsiooni- ja pressiosakonnas seistakse pidevalt silmitsi uute põnevate väljakutsetega.  Töötame globaalsel tasandil peamiselt meediasuhete, moealaste avalikkussuhete, ettevõttesiseste suhete ja investorsuhete alal.  Teeme tihedat koostööd kõikide osakondadega meie peakontoris ja samuti kohalike kommunikatsioonispetsialistidega kõigis riikides, kus tegutseme. 

Osakonna erinevad tiimid teevad koostööd selle nimel, et nii väline kui ka ettevõttesisene kommunikatsioon oleks laitmatu, ajakohane ja järjepidev. Me plaanime, koordineerime ja toetame ettevõtet erinevalt suhtlustasanditel:

  • Sisekommunikatsioon  - keskendutakse korporatsiooni sisemisele suhtlusele, informatsiooni liikumisele ja inspireerimisele.
  • Meediasuhted korraldatakse ja pakutakse ööpäevaringset teenust ülemaailmsele meediale.
  • Moealased avalikkussuhted – luuakse globaalseid avalikkussuhete kampaaniaid ning arendatakse erinevaid strateegiaid meie disaini ja moe esiletoomiseks.
  • Investorsuhted  - tagatakse, et finantsinformatsioon jõuaks meie investoriteni selgete ja kindlapiiriliste vaheraportite kaudu.

Teisisõnu, kommunikatsiooni- ja pressiosakond on H&M-i kõnetoru ja hääl, informeerides, inspireerides ja suheldes nii meie töötajate kui ka välismaailmaga. 

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.