Otsi karjäärivõimalusi

Lõigete modelleerija

Jälgi Dimo ühe päeva tööd

Lõigete modelleerija töö H&M-is tähendab ennekõike meeskonnatööd. Sinu töökoht asub meie peakontoris Rootsis Stockholmis ning sinu tööülesandeks on koos disainerite, kokkuostjate  ja ärianalüütikutega uute kollektsioonide väljatöötamine. Tööpaik on dünaamiline, tempokas ja loominguline ning ükski päev ei  sarnane eelmisega.

Otsime kedagi, kes suudaks muuta disainerite visioonid hästimüüvateks kollektsioonideks. Oled paindliku töössesuhtumisega ning detailidele orienteeritud kõrgprofessionaal. 

Sinu tööülesandeks on muuta meie visioon hästiistuvateks, siluetti järgivateks ja funktsionaalseteks rõivasteks. Sinu töö seisneb mudelite ja lõigete joonistamises, valmis mudelite katsetamises modellide ja mannekeenide seljas koostöös disainimeeskonnaga ja oma kollektsioonide pidevas jälgimises peale kauplustesse müüki paiskamist. Üheks töö oluliseks osaks on alatine kursisolek nii praeguste kui ka tulevaste trendidega.

On ju lihtne ja arusaadav? Siin on sinu võimalus teha erilist karjääri.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.