Otsi karjäärivõimalusi

Sisseostja

Jälgi Jenny ja Shoreh’ ühe päeva tööd

Kokkuostja roll H&M-is tähendab ennekõike meeskonnatööd. Sinu töökoht asub meie peakontoris Rootsis Stockholmis ning sinu tööülesandeks on koos disainerite, lõigete modelleerijate ja ärianalüütikutega uute kollektsioonide väljatöötamine. Tööpaik on dünaamiline, tempokas ja loominguline ning ükski päev ei ole sarnane eelmisega.

Otsime kedagi, kellel on hea silm kaubanduslike trendide tabamiseks ja kuues meel aimamaks, mis võiks hästi müüa üle terve maailma.  Moekaupade kokkuost meie kaupluste, veebipoodide ja kataloogide jaoks on ju lihtne, kuid selle müümine on juba palju keerulisem. Selleks peadki olema hea planeerija ning samal ajal pidevalt uusi müügivõimalusi otsima.

Kokkuostjana on sinu tööks juhtida ning vastutada müügi ja kasumi suurendamise eest oma tootegrupi pädevuses. Töö sisaldab ka planeerimist, tootearendust ja tootmise organiseerimist ning nii hinnanguliste kui ka täpsete ajaplaanide ja eelarvete koostamist.

Kas paneb südame kiiremini tuksuma? Siin on sinu võimalus teha erilist karjääri.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.