Otsi karjäärivõimalusi

Kokkuost ja disain

Kokkuostu- ja disainiosakonnas töötavad koos disainerid, lõigete modelleerijad ja kokkuostjad, et luua maailmakuulsat H&M-i moodi. Valitakse erinevaid teemasid, värve, kangaid, siluette ja rõivatüüpe ning luuakse uue hooaja kollektsioone.  Erinevad trendid ja mõjusuunad kohandatakse vastavateks stiilide ja mudelitega, et need klientidele sobivaks muuta.

Et olla kursis saabuvate trendidega, jälgime pidevalt ümbritsevat maailma ning leiame inspiratsiooni tänavamoest, filmidest, reisidelt, erinevatest kultuuridest, meediast, trendiinstituutidelt, kaubandusmessidelt ja erinevatelt näitustelt. Klient on alati meie tähelepanu keskmes ning me hoolitseme selle eest, et kõikides kollektsioonides leiduks alati midagi igale vanusele ja maitsele

Kokkuvõtvalt luuakse kokkuostu ja disaini osakonnas moodi ja kvaliteeti parima hinnaga.

Sisseostja

Kas oskad ennustada järgmise hooaja must-have-moekaupu ning tabada trendi enne selle tekkimist? Siis võib just see töökoht olla sinu jaoks sobiv!

Loe edasi kokkuostjana töötamise kohta.

Disainer

Kas suudad luua tipptasemel moodi globaalsele tarbijale? Siis võib just see töökoht olla sinu jaoks sobiv!

Loe edasi disainerina töötamise kohta.

Lõigete modelleerija

Kas oled valmis meie disainerite ideid ellu viima? Siis võib just see töökoht olla sinu jaoks sobiv!

Loe edasi lõigete modelleerijana töötamise kohta.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.