Otsi karjäärivõimalusi

Ärianalüütika

H&M-i ärianalüütikud muudavad analüüsid reaalseteks tegudeks. Sinu oskused lahendada keerulisi probleeme erinevates osakondades on siin hädavajalikud, alates müügi-, veebikaubanduse ja tootmisosakonnast kuni kokkuostu, uue äritegevuse ja IT-ni välja. Kus iganes sa ka ei töötaks, jagad koos teistega vastutustunnet, kirglikku huvi äritegevuse vastu ning lõpmatuid karjäärivõimalusi. 

Ärianalüütikuna omad väljaõpet saada tulevikuliidriks meie tempokas keskkonnas. Pead olema võimeline keerulised asjad oma meeskonnale, kus oled harilikult ainus analüütik, selgesõnaliselt arusaadavaks tegema.

Mõned ärianalüütikud töötavad Stockholmi kokkuostu- või mõnes muus keskse positsiooniga osakonnas, samal ajal kui teised teevad tööd müügi- või tootmisosakonnas maailma eri paigus.

Lühidalt on ärianalüütika ala täis lõputuid võimalusi, mida pakuvad erinevad ametikohad üle terve organisatsiooni. Meie ärilised eesmärgid saavutatakse vaid läbi analüüside muutmise reaalseteks tegudeks.

Ärianalüütik

Kas oled terava silmaga analüütik, kes oskab hästi inimestega suhelda? Siis võib just see töökoht olla sinu jaoks sobiv!

Loe edasi ärianalüütikuna töötamise kohta.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.