Otsi karjäärivõimalusi

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkuse mõte on olla muutuste tuules asjakohane. See tähendab nii inimeste kui ka planeedi austamist täna, seadmata sealjuures ohtu tuleviku vajadusi.

Riieta kogu maailm & aita teha mood jätkusuutlikumaks. Ole H&Mis sina ise & enamgi veel.

Oleme H&Mis uhked selle üle, et saame aidata meie klientidel stiilselt riietuda ja end hästi tunda. Ühine eesmärk motiveerib meid alati sihipäraselt tegutsema. See inspireerib meid jätma head muljet kõigile, kes meie brändi ja töötajatega kokku puutuvad.

Eesmärgikindel töö ei piirdu vaid klientidega. 5,000 kauplust üle maailma, meie suurus ja tegevushaare – meil lasub tohutu vastutus luua positiivne mulje kogu meie väärtusahela ulatuses. Üle kahekümne aasta oleme kindlalt järginud keskkondliku ja sotsiaalse jätkusuutlikkuse põhimõtteid igas oma äritegevuse valdkonnas. Oleme võtnud kohustuse teha head. 

 „Oleme H&Mis võtnud vastu väljakutse muuta mood jätkusuutlikuks ja jätkusuutlikkus moodsaks. Soovime inimesi aidata, et nad oskaksid tuua välja oma isikupära ja oma riietuse üle uhked olla. Olen väga põnevil seniste edusammude üle ja kuidas see aitab meil teile veelgi paremaid pakkumisi teha – ja luua veelgi jätkusuutlikum moetulevik“, ütleb H & M Hennes & Mauritz AB juhatuse esimees Karl-Johan Persson.

Oleme 100% pühendunud sellele, et juhtida muutusi, mille tulemuseks on jätkusuutlikum moetööstus. 

Lisateavet meie jätkusuutliku tegevuse kohta leiad veebisaidilt: 

hm.com/hm-sustainability
hmgroup.com/sustainability

 

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.