Otsi karjäärivõimalusi

Ole H&M-is sina ise & enamgi veel

H&Mis me usume, et sul on võimalik leida see, mis sulle meeldib. Meie pakume sulle loovat keskkonda ja arenguvõimalusi – kohta, kuhu kuuluda ja kus olla sina ise. 

Ühined elujõudu täis meeskonnaga ettevõttes, mille osaks olemine on sama tore kui see välja näeb. 

H&Mis usume, et see on võimalik, sest üheskoos on kõik võimalik.

Kõik on teretulnud

Meie kultuuri ühendavad ühised väärtused. Teame, et parimaid tulemusi saavutame siis, kui inimesed tunnevad, et saavad olla nemad ise. Me tunnustame igaühe panust meie ühisesse eduloosse. Anna H&Mi tegevusse oma unikaalne panus – üheskoos võime imesid teha.

H&Mis võid olla sina ise ja austa ka teisi. Mitmekesisus teeb meid tugevaks ning loob kõiki kaasava ja külalislahke töökoha, kus hinnatakse kõrgelt igaühe individuaalsust. Kui kokku saavad erinevate taustadega inimesed, kes jagavad oma teadmisi, kogemusi ja ideid teistega, saame inspireerida ja ligi meelitada kliente üle kogu maailma.

H&M on õiglane ja kõiki võrdselt kohtlev tööandja. Meie eesmärk on pakkuda turvalist ja atraktiivset töökohta, kus kõiki töötajaid tunnustatakse, väärtustatakse ja koheldakse austusega.

Meie sotsiaalpoliitika täiendab ettevõtte väärtusi ning selgitab kõikide töötajate õigusi ja kohustusi sellistes küsimustes nagu vastastikune austus, võrdsed õigused, diskrimineerimine ja ahistamine.

Avasta põnev teekond H&Mis

Ühena maailma suurimatest moekaupade jaemüüjatest soovime olla töökoht, kus kõik on võimalik ja kuhu tahetakse tulla. Seades alati esikohale meie kliendid, on ka igal H&Mi töötajal võimalused ametialaseks ja isiklikuks arenguks. Sul on õigus ja meiepoolne usaldus valida oma tee, võtta vastu oma väljakutsed ja kirjutada oma lugu. Usume, et vastutus tuleb võtta juba varakult, nii tunned end kaasatuna ja tead, et tehtud töö läheb meile korda.

Ükskõik milline on kellegi ametikoht H&Mis, ühendab inimesi ühine kirg moe, loovuse ja tulemuste vastu. Me kõik töötame selle nimel, et meie kliendid stiilselt riietuksid ja end hästi tunneksid! Meie ettevõtlikkus innustab inimesi olema julged, esitama väljakutseid ja ületama piire. Probleeme lahendame me tegutsedes. Dünaamilises ja kiiresti muutuvas moetööstuses tuleb olla vastupanuvõimeline, julge ja paindlik. Sulle antakse võimalus asju muuta. Kui otsid seiklusi, leiad põneva teekonna. 

Meie suurepärased töötajad on need, kes aitavad meil silma paista. Tunnustame igaühe panust meie ühisesse eduloosse. Tänu andekatele müügikonsultantidele, dekoraatoritele, mustriloojatele, disaineritele, ärianalüütikutele ja paljudele teistele oleme kasvanud hämmastavalt kiiresti ja hetkel on meil 5,000 kauplust 74 riigis üle maailma. Meie kasv aina jätkub!

 

Meie väärtused – meie tegevuse tuum

H&Mis me hoolime! Me hoolime oma klientidest ja üksteisest. Meile meeldib lõbutseda – seda tõestab ka meie tööviis. 

Meie väärtused peegeldavad H&Mi südant ja hinge. Need määravad, mida tähendab siin töötada ja kuidas tegutseda. Kui suhtleme kolleegide või klientidega üle maailma, aitavad meie väärtused meil areneda ja kasvada, saada töökohaks, kus kõik on võimalik ja kuhu tahetakse tulla… 

OLEME ÜKS MEESKOND
USUME INIMESTESSE
ETTEVÕTLIKKUS
PIDEV TÄIENDAMINE
KULUTEADLIKKUS
SIRGJOONELISUS JA AVATUS
HOIAME ASJAD LIHTSANA 

Soorita test ja selgita välja, kas oled H&Miga sarnaselt meelestatud.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.