Otsi karjäärivõimalusi

Lõputult karjäärivõimalusi

Kuna me kasvame pidevalt, otsime alati oma meeskonda uusi talente, ja seda igasse ettevõtte valdkonda. Ühine meie inspireeriva, tempoka, põneva ja pidevalt muutuva töökeskkonnaga, kus sinu karjäärivõimalused on lõputud.

Me usume inimestesse ning toetame igakülgselt uusi ideid ja ettevõtmisi.  Koos pakutava koolituse ja abistava juhtimisega ei ole edukal ja globaalsel karjääripotentsiaalil H&M-is piire. Meie eesmärk on, et töökoht  H&M-is oleks enam kui lihtsalt töö – see on algus rohkeid võimalusi pakkuvaks töökarjääriks.


Tutvu meie inimestega

Edukas karjäär koos ametikõrgenduste ning isikliku arenguga – saage tuttavaks Pauliga
Müüginõustajast globaalseks personalijuhiks – saage tuttavaks Sannaga
Iga uue ametikohaga kaasnevad uued väljakutsed ja võimalused – saage tuttavaks Silky’ga

Sinu karjäär meie ettevõttes

Meie juures on sul palju võimalusi oma karjääri ülesehitamiseks. Sisevärbamine ja töökohtade rotatsioon, tööülesannete vahetamine ja uute kohustuste võtmine pakuvad suurepäraseid võimalusi nii ametialaseks kui ka isiklikuks arenguks. Me tegutseme paljudel turgudel üle maailma ning meie intensiivne laienemine pakub rohkelt võimalusi rahvusvahelisteks tööülesanneteks. 

Meil H&Mis ei ole kindlaksmääratud kärjääriteid. Me soovime, et sa mängiksid ise oma karjääri ülesehitamisel aktiivset rolli. Tee siin ja praegu head tööd, vii meie väärtusi ellu – ja sinust saab tulevikus meie staar!


Igaüks on oluline!

Meie väärtused ja H&Mi vaim loovad H&Mi töötajate vahel üle maailma tugeva sideme. Ametikohast olenemata aitad nii oma kohustusi täites kui ka meie väärtuste järgi elades meie edusammudele kaasa. Kokkuvõtvalt: See, MIDA sa teed, on niisama tähtis kui see, KUIDAS sa seda teed. See teeb meie ettevõttest töökoha, kus iga meeskonnaliige on teistele eeskujuks ja temast sõltub palju.


Väärtustel põhinev juhtimine

H&Mis tähendab juhtimine innustamist, ülesannete delegeerimist, tagasiside andmist ja motiveerimist. Meie juhid juhivad isikliku eeskujuga, järgivad alati meie väärtusi ja juhinduvad püüdlusest meie inimesi ja ettevõtet arendada.

Suurem osa meie juhte on leitud sisevärbamisega ning me pakume juhtide arendamiseks koolitust, juhendamist ja tuge. 

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.