Otsi karjäärivõimalusi

Üks parimatest töökohtadest Euroopas

H&M kuulub ettevõtte Great Place to Work® uuringu järgi 10 parima töökoha hulka Euroopas.

Euroopa parimate töökohtade nimekirja kantud ettevõtteid hindasid nende töötajad ning need on ettevõtted, kus valitsevad suurepärased tegevuspõhimõtted ja usaldust loovat kultuuri toetavad tavad – see on saavutus, mille üle võib uhkust tunda!

H&M-i ainulaadse organisatsioonikultuuri on loonud meie silmapaistvad töötajad. Pakkudes rõõmsa, loomingulise ja dünaamilise õhkkonnaga töökohta, kus meeskonnatöö on esmatähtis, areneme kõik koos.


Great Place to Work® tutvustus

Great Place to Work® on üleilmne uuringu-, nõustamis- ja koolitusfirma, mis aitab organisatsioonidel ära tunda, luua ja säilitada suurepäraseid töökohti, kus arendatakse usaldusel tuginevat töökultuuri. Great Place to Work pakub oma teenuseid äriühingutele, mittetulundusühingutele ja riigiasutustele 51 riigis.

Mida kujutab endast Euroopa parimate töökohtade nimekiri?

Igal aastal kantakse Euroopa parimate töökohtade nimekirja Euroopa piirkonnas tegutsevad organisatsioonid, kus pühendutakse töötajate jaoks usaldusel põhineva kultuuri loomisele ja säilitamisele. Osalevad riigid on Austria, Belgia, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Iirimaa, Itaalia, Luksemburg, Holland, Norra, Poola, Portugal, Hispaania, Rootsi, Šveits, Türgi ja Ühendkuningriik.

Riigisisestes uuringutes osales rohkem kui 2300 ettevõtet. Nende hulgast valiti 100 Euroopa parimate töökohtade hulka kuuluvat ettevõtet.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.