Otsi karjäärivõimalusi

Loomulikult pakume ka lisahüvesid!

H&M hoolib oma töötajatest väga. Meie jaoks on oluline, et tunneksid ennast igal viisil hinnatuna ning hästikohelduna. Pikas perspektiivis on just sinu heaolu võti meie edukasse tuIevikku. Praktikas tähendab see ka seda, et pakume oma töötajatele üle maailma meeldivaid lisahüvesid. Uuri nende kohta lähemalt!


Šoppa veelgi vähema eest

Nagu sa juba tead, on hinnad H&M-is vägagi soodsad – kuid oma töötajaile pakume veelgi paremaid hindu! Kõik meie töötajad saavad H&M-is šopates lisaallahindlust üle terve maailma.


Võida meie edukusest

H&M-i motivatsiooniprogramm HIP ergutab ja premeerib meie töötajate igapäevast pühendumist ja pikaajalist kaasatust. Juhatuse esimehe Stefan Perssoni ja tema perekonna esialgne annetus koos hilisemate H&M-i panustega jagatakse meie töötajate vahel võrdselt – hoolimata ametikohast ja palgast. Teie kui töötaja saate H&M-i väärtuse kasvust kasu täpselt samuti nagu aktsionärid. Loe edasi!


Koolitus ja arenguvõimalused

H&M pakub igal tasandil ettevõttesisest koolitust. Soovime, et H&M oleks koht, kus kõik töötajad tunneksid ennast väärtustatuna ning saaksid võimaluse edasi areneda. See saavutatakse nii ettevõttesiseste tööpakkumiste ja edutamisvõimaluste kui ka rahvusvaheliste töövõimaluste kaudu. Samuti pakume kõigile müüginõustajatele, osakonna juhatajatele, müüja-dekoraatoritele ja kaupluse juhatajatele sissejuhatavaid koolitusprogramme. 


Ülevaade ja avatud dialoog

Usume, et tagasiside ja hinnangu andmine on töötajate arenguks ning rahuloluks väga oluline. Iga-aastased arenguvestlused ning palga ülevaatamine on vaid mõned vahendid, mida kasutame oma töötajate arengu tagamiseks. Meie jaoks on töötajate isiklik ja tööalane areng H&M-i kui ettevõtte arengu lahutamatud osad. Vaid koos saame jätkata ettevõtte edasist edukat ülesehitust.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.