Otsi karjäärivõimalusi

Tere õpilased!


Ühenda õpingud ja töö

Me saame palju avaldusi üliõpilastelt, kes otsivad osaajaga tööd või töökohta koolivaheajaks. Jah, osaajaga töö ühes meie kauplustest on suurepärane võimalus teha algust oma karjääriga H&Mis. See on hea koht, kus meid tundma õppida, ning sellest tööst võib saada täisajaga töö või ka rahvusvaheline karjäär. Tere tulemast meeldiva ja avatud töökultuuriga ettevõttesse, kus on paindliku tööaja võimalus ja palju isiklikku vastutust!


Praktikaprogrammid

Mõnedes riikides, kus me tegutseme, on sul võimalik töötada praktikandina meie kauplustes ja aeg-ajalt tekib praktikavõimalusi ka meie kontorites. Need töökohad on kirjas vabade töökohtade jaotises.

Rootsis asuvas peakontoris pakume praktikaprogramme näiteks ärikontrolleritele ning IT-, ostu- ja disainvaldkonnas. Lisateabe saamiseks külasta meie Rootsi karjäärilehekülge.


Kirjutad uurimistööd või esseed?

Kas sulle pakub huvi kirjutada uurimistöö või essee H&Mist? Suurepärane! Kahjuks ei suuda me sinu uurimistöös aktiivselt osaleda, sest meil pole piisavalt aega ega ressursse, et sellele väärilist tähelepanu pöörata. Siiski loodame, et leiad veebilehelt hm.com rohkelt fakte, arvandmeid ja muud kasulikku teavet.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.