Vyhledej pracovní příležitosti

Dekoratér

Prožij jeden den s Orpinanem

Práce Dekoratéra je kreativní a dynamická. Budeš školit, motivovat a koučovat své spolupracovníky tak, aby měli neustále na zřeteli komerční hledisko. Pokud jsi dobrý v tom, co děláš, budeš mít u H&M neomezené možnosti úspěšného profesního růstu.

Říci, že se zajímáš o módu, by bylo podceňování; znáš všechny trendy a máš dobré oko pro to, abys naše kolekce prezentoval/a inspirativním a dobrým obchodním způsobem. Hledáme skvělého týmového hráče, někoho, kdo je plný inspirace – a také ví, jak inspirovat ostatní. Líbí se ti, když jsi uprostřed dění a baví tě práce, kde žádný den není stejný jako ten další.

Tvým úkolem je prezentovat naše oblečení atraktivním způsobem a navazovat na prodejní aktivity, aby se náš atraktivní vzhled vyplatil. Budeš zodpovědný za výlohy a vystavení v obchodě, budeš zajišťovat, aby obchod byl v každém směru zábavný a módní. Budeš také školit a koučovat své kolegy na pracovišti o vizuální podpoře prodeje a prezentaci oděvů v obchodě.

Jsi schopný/á inovativně přemýšlet? Tady je tvoje šance pro neobyčejnou kariéru.

H&M používá cookies, aby vám na své internetové stránce poskytl co nejlepší zážitek. Budete-li naše služby nadále využívat, budeme předpokládat, že jste s nimi spokojeni. Zjistěte si o cookies více.