Vyhledej pracovní příležitosti

Dekoratér

Zajisti, aby prodejna vypadala skvěle & zákazníci vypadali úžasně

Pozice Visual Merchandiser je kreativní a rychle se měnící. Jako milovník módy sleduješ nejnovější trendy. Tvojí specialitou jsou styling a prezentace oblečení. Zákazník je středobodem všeho, co společně s týmem děláš. Tvoje kreativita a obchodní duch ti pomáhají vytvářet inspirativní, relevantní a příjemnou zákaznickou zkušenost. 

Tvrzení, že móda je tvojí vášní, je jen slabé vyjádření. Znáš všechny trendy a máš skvělý cit pro prezentování našich kolekcí inspirativním způsobem a v souladu s obchodním duchem. Hledáme skvělého týmového hráče a osobu překypující inspirací, která umí ostatní nadchnout pro věc. Jsi rád/a součástí dění a baví tě práce, ve které se denně děje něco jiného.

Tvojí prací je atraktivní prezentace našeho oblečení a následné prodejní aktivity, které našim trendům zajistí úspěch. Budeš mít odpovědnost za prezentaci ve výlohách i v prodejně — budeš se starat o to, aby prodejna vypadala skvěle a ve všech ohledech moderně. Zároveň budeš zaškolovat a koučovat kolegy na prodejně ohledně merchandisingu a prezentace oblečení. Umíš udělat dobrý dojem na každého, kdo přijde do kontaktu s naší značkou nebo zaměstnanci. Motivuje tě možnost pomáhat zákazníkům vypadat a cítit se skvěle

Zajisti, aby prodejna vypadala skvěle & zákazníci vypadali úžasně.

Vsaď na pozici Visual Merchandiser & mnohem více v H&M