Vyhledej pracovní příležitosti

Prodejní poradce

Dej zákazníkům pocítit, že jsou vítáni  & mnohem více v H&M

V očích zákazníka představuješ H&M právě ty! Jsi přátelský/á, stylový/á a miluješ práci s lidmi. V prodejně H&M přispíváš k viditelné změně. Vynikající zákaznický servis a módní poradenství tě zaměstnávají po celý den. 

Prodejní poradce je jedna z našich nejdůležitějších pracovních pozic a zároveň úžasná startovní čára pro tvoje dobrodružství v H&M. Mnoho našich manažerů odstartovalo svou kariéru právě na prodejní ploše. 

Podstatou práce v prodejně je vynikající zákaznický servis. Jako prodejní poradce si umíš poradit se spoustou úkolů a baví tě být stále v pohybu. Jsi pozitivně naladěná přátelská osoba s fantastickým citem pro styl. Máš skvělé organizační schopnosti a baví tě práce v týmu lidí, kteří jsou stejně přátelští a zapálení pro módu jako ty.

Práce v prodejně znamená zastupování H&M navenek. Inspiruješ a vedeš zákazníky a jsi jim k ruce. Ať už v prostorách prodejny, u zkušebních kabinek nebo u pokladny – budeš mít co do činění s módou a s lidmi. Skvělý zákaznický servis také zahrnuje příjem zboží a péči o zboží a dále zajišťování příjemného prostředí v prodejně. Samozřejmostí je dokonalá informovanost o všech našich kampaních a prodejních aktivitách. Dostaneš příležitost věci aktivně měnit. Pokud hledáš dobrodružství, vydej se za ním společně s H&M.

Dej zákazníkům pocítit, že jsou vítáni & a buď sám sebou.

Staň se prodejním poradcem & mnohem více v H&M