Vyhledej pracovní příležitosti

Prodejní poradce

Prožij jeden den s Antou

Prodejní poradce je jedna z našich nejdůležitějších pracovních rolí a výborný způsob, jak u nás začít kariéru. Spousta našich manažerů začínala v prodejním prostoru, kde je všechno o dokonalém zákaznickém servisu.

Abys dobře zapadnul/a do našeho týmu prodejních poradců, musíš být schopný/á zvládat několik úkolů naráz a být rád/a celý den na nohou. Jsi také pozitivní příjemný člověk s fantastickým citem a vkusem. Máš výborné organizační schopnosti a baví tě pracovat s týmem lidí, kteří jsou otevření a zajímají se o módu stejně jako ty.

Pracovat v obchodě znamená reprezentovat H&M. Inspiruješ, vedeš a pomáháš zákazníkům všemi způsoby. Ať už je to na prodejní ploše, u zkušebních kabinek nebo u pokladen – budeš šířit radost z módy. Dobrý zákaznický servis znamená také přijímat nové zboží a zajistit, aby obchod vypadal atraktivně. A samozřejmě budeš také stále informovaný/á o všech našich kampaních a prodejních aktivitách.

Zní ti to dobře? Blahopřejeme – tady je tvoje šance na neobyčejnou kariéru.

H&M používá cookies, aby vám na své internetové stránce poskytl co nejlepší zážitek. Budete-li naše služby nadále využívat, budeme předpokládat, že jste s nimi spokojeni. Zjistěte si o cookies více.