Vyhledej pracovní příležitosti

Týmový kouč internetového zákaznického servisu

Týmoví kouči zákaznického servisu mají opravdu velmi důležitý pracovní úkol. Naše oddělení zákaznického servisu denně dostává stovky dotazů a týmoví kouči musejí zůstat zaměření na zákazníka, být pozitivní a dodat znamenitý servis – a musí své týmy koučovat tak, aby dělaly přesně to samé.

Týmoví kouči, jaké hledáme, převezmou obrovskou zodpovědnost za svůj tým a jejich pracoviště. Musíš mít vynikající řídící schopnosti a být jak organizovaný/á a výkonný, tak i praktický/á. Tvoje energie je nakažlivá; jsi motivující, inspiruješ ostatní a víš, jak svůj tým vést, aby dodal výsledky a servis v souladu se standardy H&M. Máš také výborné komunikační schopnosti.

Tvým úkolem je budovat vynikající dlouhodobé vztahy se zákazníky a trénovat svůj tým zákaznického servisu, který má asi 15 lidí. Plánuješ a navazuješ na aktivity a cíle společně se svým týmem a se svými manažery – to vše pro maximální prodej a ziskovost prostřednictvím vynikajícího zákaznického servisu. I ty zajišťuješ, aby naše postupy byly vždy dodržovány.

Chceš začít? Tady je tvoje příležitost pro neobyčejnou kariéru.