Vyhledej pracovní příležitosti

Vedoucí oddělení

Prožij jeden den s Mirellou

Jako Vedoucí oddělení u H&M budeš trávit 80 % svého času v centru dění – na prodejní ploše. Nejenom proto, že je to větší zábava, ale také proto, abys podporoval/a své kolegy. Víš, že pro dosažení skvělých prodejních čísel je důležité naslouchat nápadům tvého týmu a pomáhat jim rozvíjet jejich schopnosti.

Vedoucí oddělení, jaké hledáme, musí být silně prakticky založení. Líbí se ti rychlé tempo našeho obchodu a práce, kde děláš rychlá rozhodnutí a okamžitě je uvádíš do praxe. Problémy řešíš s pozitivním postojem. Jsi také dobře organizovaný/á a víš, jak motivovat a inspirovat lidi kolem sebe.

Své oddělení řídíš s vynikajícím zákaznickým servisem na prodejní ploše, u zkušebních kabinek a u pokladen. Když nejsi v obchodě a nepodporuješ svůj tým, rozvíjíš prodejní strategie, reklamní prezentace zboží a plánuješ kampaně a aktivity. Zaškoluješ, rozvíjíš a hodnotíš prodejní poradce a zároveň svoje oddělení řídíš a plánuješ jeho úspěch.

Troufáš si na tuto výzvu? Tady je tvoje šance na neobyčejnou kariéru.

H&M používá cookies, aby vám na své internetové stránce poskytl co nejlepší zážitek. Budete-li naše služby nadále využívat, budeme předpokládat, že jste s nimi spokojeni. Zjistěte si o cookies více.