Vyhledej pracovní příležitosti

Vedoucí oddělení

Pomáhej druhým najít si vlastní styl & objev ten svůj

Na pozici Department Manager v H&M budeš trávit 80 % svého času na místě, kde probíhá veškeré dění — na prodejní ploše. Nejenom proto, že je to zábavnější, ale hlavně proto, abys podpořil/a své kolegy. Jsi si vědom/a toho, že k dosahování vynikajících výsledků je důležité naslouchat nápadům týmových kolegů, kterým budeš zároveň pomáhat rozvíjet jejich schopnosti.

Vedení příkladem a úzká spolupráce s týmovými kolegy jsou ti vlastní. Jsi orientovaný/á na zákazníka, máš obchodního ducha, který pozitivně stimuluje prodej, a organizační schopnosti, které motivují tebe i tvůj tým. Vyhovuje ti práce v rychle se měnícím prostředí, kde se musíš rychle rozhodovat a svá rozhodnutí pohotově uvádět do praxe. Řešení hledáš s pozitivním přístupem. Máš vše dobře zorganizované a víš, jak motivovat a inspirovat ostatní.

Jsi schopný/á vést oddělení s vynikajícím zákaznickým servisem v prostorách prodejny, zkušebních kabinek i pokladen. Když zrovna nepodporuješ svůj tým v prodejně, vyvíjíš prodejní strategie i prodejní prezentace a plánuješ kampaně a další aktivity. Školíš, dále rozvíjíš a hodnotíš kolegy na pozici Sales Advisor a zároveň organizuješ a plánuješ úspěchy svého oddělení. Vážíme si přínosu, kterým každý přispívá ke společnému úspěchu. Přispěj svou jedinečností. Společně s H&M dokážeš dělat divy.

Pomáhej druhým najít si vlastní styl & objev ten svůj

Staň se vedoucím oddělení & mnohem více v H&M