Vyhledej pracovní příležitosti

Agent internetového zákaznického servisu

Agenti zákaznického servisu u H&M nejenom odpovídají na dotazy – navazují také přátelství. Protože dobrý zákaznický servis je hlavně o tom; o budování vztahů a zajišťování toho, aby společnost H&M byla i nadále schopná nabízet prima módu za úžasné ceny. Rychle se vyvíjející prostředí a zákaznický servis znamená, že žádný den není stejný jako ten další. Aby ti profil této pracovní role seděl, musíš mít nadšení a schopnost řešit několik situací naráz a zároveň zachovat chladnou hlavu a profesionální přístup, dokonce i ve stresujících situacích. Jsi zvyklý/á jednat z vlastní iniciativy a máš vždy úsměv na tváři.

Chceme, aby tě bavilo pracovat jak s počítačem, tak i s lidmi – často obojí zároveň. Měl/a bys také být dobrým komunikátorem  a měl/a bys mít dobrý přehled o probíhajících akcích, prodejních aktivitách a strategiích. A v neposlední řadě bys měl/a mít zájem o módu.

Mezi tvoje každodenní pracovní aktivity patří vyřizování dotazů ohledně internetových objednávek, kolekcí a produktů prostřednictvím všech kanálů – od emailu a živého chatu po telefonní hovory a běžnou emailovou korespondenci.

Zní to zajímavě? Tady je tvoje šance pro neobvyklou kariéru.