Vyhledej pracovní příležitosti

Práce ve Výrobě

Naši zákazníci musí mít jistotu, že všechno, co koupí v H&M, je navrženo, vyrobeno a distribuováno s maximální ohleduplností k lidem a životnímu prostředí.

Ve výrobě se slučuje několik rolí dohromady a myšlenka designu je transformována ve skutečný produkt. Výroba je umístěna v zemích, kde jsou trhy s výrobními zdroji a je hlavním kontaktním bodem pro místní dodavatele a řeší časové rozvržení a praktické aspekty všech zakázek.

Zajímáš se o práci v konkrétní zemi? Změň lokaci na Tebou preferovanou zemi Výroby: Bangladéš, Bulharsko, Kambodža, Čína, Etiopie, Indie, Indonésie, Itálie, Korea, Pákistán, Portugalsko, Rumunsko, Srí Lanka, Švédsko, Turecko nebo Vietnam. Máme globální funkce pro Výrobu se sídlem ve Švédsku.

Quotations Merchandiser

Máš silné vyjednávací schopnosti a vášeň pro módu? V tom případě může tohle být práce právě pro tebe!

Přečti si více o pracovní roli Quotations Merchandiser.

Business Controller

Jsi analytik s ostrým zrakem a obdivuhodnými schopnostmi jednat s lidmi? V tom případě může tohle být práce právě pro tebe!

Přečti si více o pracovní roli Business Controller.

Garment Technician

Zaměřuješ se na technické detaily a míry pro výrobu oděvů nejvyšší kvality? V tom případě může tohle být práce právě pro tebe!

Přečti si více o pracovní roli Garment Technician.

Purchasing Responsible

Máš strategické myšlení, jaké je potřebné pro uzavření nejlepších mezinárodních obchodních smluv? V tom případě může tohle být práce právě pro tebe!

Přečti si více o pracovní roli Purchasing Responsible.

Product Manager

Dokázal/a bys vybudovat výrobní týmy s vysokou výkonností? V tom případě může tohle být práce právě pro tebe!

Přečti si více o pracovní roli Product Manager.

Sustainability Auditor

Jsi pyšný/á na propagaci a zajišťování výrobních operací pro získání obnovitelných zdrojů u našich dodavatelů? V tom případě může tohle být práce právě pro tebe!

Přečti si více o pracovní roli Sustainability Auditor.