Vyhledej pracovní příležitosti

Vizuální

"Vizuální oddělení spolupracuje s mnoha dalšími odděleními napříč celou společností tak, aby naše móda a kampaně byly pro zákazníky vždy inspirativní a obohacující.

Zajišťujeme, aby naše kolekce vypadaly vždy perfektně – a to pomocí výrazných kampaní, nejlepších kombinací při vystavení v obchodech a vytvářením zajímavých schémat ve výlohách.

Dnes v oddělení pracuje 80 kreativních odborníků s různým zaměřením; najdete mezi nimi tvůrce, stylisty i projektové manažery."

Vizuální oddělení se skládá z pěti týmů, každý s jinými expertními znalostmi, a všichni lidé spolupracují, aby dosáhli nejlepších možných výsledků.

  • "Tým pro vizuální prezentaci a styling – úzce spolupracuje s nákupčími, aby styling a prezentace šly ruku v ruce. Tento tým stanovuje obecné pokyny pro vizuální prezentaci a pracuje jak s aktuálními kolekcemi, tak i s těmi budoucími.
  • Tým pro design výlohy – realizuje pokračování kampaně ve výlohách obchodů a připravuje i návrhy pro schémata ve výlohách.
  • Produkční tým – tento tým zajišťuje vysoce kvalitní produkty pro naše obchody za tu nejlepší cenu. Cílem týmu je zajistit inovativní, dlouhodobě udržitelné a prospěšné nastavení i z obchodní stránky, které maximalizuje prodej a působení značky/konceptu.
  • Tým pro plánování a informace – řídí komerční plánování, vývoj kampaní, zlepšování zákaznických zkušeností a vytváření inspirativních podkladů pro týmy obchodů a celých regionů a zemí.
  • Vizuální podpora – cestuje po celém světě a pro jednotlivé země zajišťuje, aby lokální a globální vizuální koncepty byly stejné na všech trzích, a sdílí ty nejlepší a osvědčené postupy s kolegy z celého světa."

Jednoduše řečeno, vizuální oddělení vytváří skvělý zážitek z nakupování tak, že představuje naše kolekce a kampaně tím nejlepším možným způsobem!