Vyhledej pracovní příležitosti

Logistika

V oddělení logistiky zajišťujeme, že logistický systém H&M je efektivní, nepřetržitý a dobře fungující. Vytváříme komplexní distribuční řešení pro každou vazbu v dodavatelském řetězci od výroby až po obchod. To znamená dohlížet na námořní, železniční, silniční a leteckou přepravu, stejně tak jako na nakládání, vykládání a skladování našich oděvů. Naše profesionální povinnost je především o tom, že poskytneme včas kvalitní služby každému zákazníkovi, který nakupuje v našich obchodech.

Věci rozhodně nenecháváme běžet, tak jak samy chtějí. Celý tok zboží řídíme spolu s našimi schopnými, motivovanými a na servis zaměřenými týmy po celém světě.

Jednoduše řečeno, oddělení logistiky zajišťuje, že správný produkt přijde na správné místo ve správný čas ve správné kvalitě a za správnou cenu – s co možná nejmenším dopadem na životní prostředí.

H&M používá cookies, aby vám na své internetové stránce poskytl co nejlepší zážitek. Budete-li naše služby nadále využívat, budeme předpokládat, že jste s nimi spokojeni. Zjistěte si o cookies více.