Vyhledej pracovní příležitosti

Nákupčí

Prožijte den s Jenny a Shoreh

Práce nákupčího u H&M je týmová. Budeš pracovat v naší centrále ve Stockholmu spolu s návrháři vzorů, designéry a kontrolory obchodu na vytváření nových kolekcí. Toto pracoviště je dynamické, kreativní, má rychlé tempo a žádný den není stejný jako ten další.

Hledáme někoho, kdo má oko pro globální obchodní trendy a šestý smysl pro to, co se bude prodávat – po celém světě. Nakupování módy pro naše obchody, internetový obchod a katalogy je ta snadná část; opravdu nelehký je prodej zboží.  Proto budeš muset být také dobrý/á v plánování a kontrole dodacích lhůt a neustále hledat nové obchodní příležitosti.

Jako nákupčí budeš řídit a mít zodpovědnost za maximalizaci tržeb a ziskovost v rámci tvé skupiny. Pracovat jako nákupčí také zahrnuje plánování, vývoj a výrobu produktové řady pro skupinu a stanovení hrubých a podrobných časových plánů a rozpočtů.

Zrychlil se ti tep? Tady je tvoje šance na neobvyklou kariéru.

H&M používá cookies, aby vám na své internetové stránce poskytl co nejlepší zážitek. Budete-li naše služby nadále využívat, budeme předpokládat, že jste s nimi spokojeni. Zjistěte si o cookies více.