Vyhledej pracovní příležitosti

Kontrolor obchodu

Prožijte den s Lilian, Cecilií a Johanem

Být Kontrolorem obchodu u H&M znamená zaměřit se stejným dílem na obchod jako na ziskovost a stejně tak na motivování svého týmu, aby dělal to samé.

Náš ideální kandidát má skutečný dar proměnit analýzu v činy, ať už pracuješ v nákupu, prodeji, výrobě, rozšiřování společnosti nebo kdekoliv mezi tím. Od prvního dne budeš mít spoustu zodpovědnosti, a jestliže máš vynikající vůdčí schopnosti, tvoje kariérní možnosti jsou nekonečné.

U H&M budeš hrát důležitou roli v týmu managementu ve tvé oblasti. Jsi zodpovědný/á za celý proces – od analýzy a stanovení cílů po sledování rozpočtů a ziskovost. Ať už řídíš a monitoruješ finanční kontrolní systémy pro tvoji obchodní oblast, nebo vyvíjíš a zavádíš metody, systémy a modely pro rozhodování – vše, co děláš, bude o vytváření skvělých výsledků a výborném podnikání!

Jsi připravený/á vyhrnout si rukávy? Tady je tvoje šance na neobyčejnou kariéru.

H&M používá cookies, aby vám na své internetové stránce poskytl co nejlepší zážitek. Budete-li naše služby nadále využívat, budeme předpokládat, že jste s nimi spokojeni. Zjistěte si o cookies více.