Vyhledej pracovní příležitosti

Udržitelnost

Udržitelnost spočívá v odhodlání stát se hybnou silou změny. To znamená respektovat lidi i celou planetu již dnes s ohledem na potřeby zítřka.

Oblékej celý svět & napomáhej tomu, aby byla móda udržitelnější. Buď sám sebou & mnohem více v H&M

V H&M hrdě pomáháme zákazníkům k tomu, aby vypadali a cítili se skvěle. Tento sdílený pocit smysluplného přístupu nás motivuje k zodpovědnosti za naše chování. Inspiruje nás to k tomu, abychom na každého, kdo přijde do kontaktu s naší značkou nebo zaměstnanci, udělali dobrý dojem.

Naše smysluplná práce se dotýká všech našich zákazníků. Se sítí kolem 5,000 prodejen po celém světě máme obrovský význam a rozsah, což od nás vyžaduje nesmírnou odpovědnost za vytváření pozitivního vlivu napříč celým naším hodnotovým řetězcem. Během posledních dvaceti let se soustředíme na začleňování zásad ekologické a sociální udržitelnosti do každého aspektu našeho podnikání. Máme závazek být prospěšní.

„V H&M jsme se zhostili výzvy v podobě vytváření udržitelné módy a nastolování trendu udržitelnosti. Chceme lidem pomáhat vyjádřit jejich osobnost a cítit hrdost spojenou s tím, co na sobě nosí. Dosavadní pokrok mě naplňuje nadšením, jelikož nám pomáhá zprostředkovat vám ještě lepší nabídku – a vytvářet budoucnost s udržitelnější módou,“ říká Karl-Johan Persson, předseda představenstva společnosti H & M Hennes & Mauritz AB.

Máme 100% závazek vést změnu směrem k udržitelnějšímu módnímu odvětví. 

Více informací o naší práci v oblasti udržitelnosti najdeš na: 

hm.com/hm-sustainability
hmgroup.com/sustainability