Vyhledej pracovní příležitosti

Móda, zábava a akce!

Společnost H&M nabízí jako jeden z největších prodejců v odvětví módy nepřeberné množství pracovních příležitostí. Dynamické, pulzující prostředí s rozmanitými pracovními příležitostmi – místo, kde je vždy středem pozornosti zákazník.

Dnes H&M zaměstnává asi 179,000 lidí ve více než 74 zemích světa.

Ale čím skutečně vynikáme, jsou naši pozoruhodní zaměstnanci. Od stylových prodejních poradců a vizuálních merchandiserů po počítačová esa a  obchodně zdatné plánovače – všichni naši zaměstnanci sdílejí velké ambice a postoj „všechno jde zařídit“. Nemluvě o tom, že mají vynikající cit pro módu. Právě díky nim jsme se rozrostli – v současné době máme přes 5,053 obchodů na více než 74 trzích po celém světě. A i nadále se rozrůstáme.

Naše hodnoty – duch H&M

Naše hodnoty jsou vyjádřením srdce a duše společnosti H&M. Určují podmínky a metody naší práce. Při jednání s kolegy a zákazníky po celém světě nám naše hodnoty usnadňují rozvoj a růst. Jednotlivě mohou tyto hodnoty působit jako samozřejmost, ale jako celek tvoří kulturu, kterou považujeme za jedinečnou a odlišnou od mnoha jiných firem.

JSME JEDEN TÝM
VĚŘÍME LIDEM
EPODNIKATELSKÝ DUCH
NEUSTÁLÉ ZLEPŠOVÁNÍ
MYSLÍME NA NÁKLADY
PŘÍMÉ A OTEVŘENÉ JEDNÁNÍ
PŘIROZENÁ JEDNODUCHOST


Jak pracujeme společně

Lidé jsou klíčem k našemu úspěchu. Snažíme se být dobrým zaměstnavatelem. Zajištěním příjemného, kreativního a dynamického pracovního prostředí přispíváme ke společnému růstu nás všech.

Náš přístup je určen silným respektem ke každému jedinci. To platí pro každý aspekt zaměstnání – od slušných platů, pracovní doby a svobody sdružování, po rovné možnosti pro růst a rozvoj v rámci společnosti. Být dobrým zaměstnavatelem je obzvláště důležité v zemích, kde zákony a regulace nedosahují úrovně našich vlastních norem a standardů.

Máme silný etický přístup. To znamená, že zaujímáme jasné stanovisko proti diskriminaci a obtěžování všude tam, kde působíme. Naše pracovní síly jsou velice rozmanité z hlediska věku, pohlaví a etnického původu, a všechny tyto atributy jsou pro naši společnost přínosem. Rovnost je pro nás velmi důležitá.  Jako příklad můžeme uvést, že 50 % členů našeho představenstva jsou ženy.

U H&M  podporujeme „princip otevřených dveří“, což každému zaměstnanci dává právo projednat záležitosti související s prací přímo s vedením. Naši zaměstnanci mají také právo na kolektivní vyjednávání. Neustále usilujeme o dobré vztahy se zaměstnanci, stejně jako se sdružením zaměstnanců a s odbory.

H&M používá cookies, aby vám na své internetové stránce poskytl co nejlepší zážitek. Budete-li naše služby nadále využívat, budeme předpokládat, že jste s nimi spokojeni. Zjistěte si o cookies více.