Vyhledej pracovní příležitosti

Nepřeberné kariérní příležitosti

Protože se neustále rozrůstáme, vždy hledáme nové talenty – pro každou oblast společnosti. Přidej se k nám v našem inspirativním, dynamickém, vzrušujícím a stále se měnícím prostředí, kde budeš mít nekonečné kariérní příležitosti.

Máme víru v naše lidi a vždy podporujeme iniciativy a nové nápady. Vedle školení a rad a pomoci osvojit si vedení existuje nekonečná řada možností pro úspěšnou kariéru u H&M na globální úrovni. Naším cílem je, aby práce u H&M byla víc, než jenom práce – je to začátek kariéry plné možností.


Poznej naše zaměstnance

Úspěšná kariéra umožňující povýšení a osobní růst – seznamte se s Paulem
Z prodavačky až na vedoucí oddělení globálních lidských zdrojů – seznamte se se Sannou
Každá nová pozice přináší nové výzvy a příležitosti – seznamte se se Silky

Tvoje kariéra u nás

Kariéru u nás můžeš rozvíjet mnoha způsoby. Výjimečné příležitosti k odbornému i osobnímu rozvoji jsou k dispozici prostřednictvím interního náboru a díky rotaci na pracovních pozicích, kdy střídáš různé funkce a ujímáš se nových povinností. Působíme na mnoha světových trzích. Naše výrazná expanze představuje velkou šanci na práci v zahraničí. 

Ve společnosti H&M není stanoven konkrétní kariérní systém. Nabádáme zaměstnance k tomu, aby se na rozvoji své kariéry aktivně podíleli. Odváděj vždy skvělou práci, uplatňuj v praxi naše hodnoty – a můžeš se stát naší budoucí hvězdou!


Na každém záleží

Naše hodnoty, duch firmy H&M, tvoří společné pouto mezi zaměstnanci H&M po celém světě. Bez ohledu na pracovní zařazení přispíváš k našemu úspěchu – zodpovědným plněním povinností a respektováním našich hodnot. Jednoduše řečeno: CO děláš je stejně důležité jako to, JAK to děláš. Tak vzniká pracovní prostředí, kde jde každý jedinec v týmu příkladem a napomáhá rozvoji firmy.


Vedení založené na hodnotách

Podstatou řízení ve společnosti H&M je inspirace, svěření pravomocí, hodnocení a motivace. Naši manažeři jdou příkladem. Vždy kladou důraz na naše hodnoty a na rozvoj pracovníků a firmy.

Většina našich manažerů získala svou funkci na základě předchozího působení ve firmě. Jejich rozvoj podporujeme formou školení, koučinku a instruktážních programů. 

H&M používá cookies, aby vám na své internetové stránce poskytl co nejlepší zážitek. Budete-li naše služby nadále využívat, budeme předpokládat, že jste s nimi spokojeni. Zjistěte si o cookies více.