Vyhledej pracovní příležitosti

Začni psát svůj vlastní příběh

Začni se učit novým věcem & zjisti, kým se můžeš stát. Buď sám sebou & mnohem více v H&M

V H&M dostaneš prostor, důvěru a příležitost vydat se vlastní cestou a psát svůj vlastní příběh. U zaměstnanců od samého začátku sázíme na silný smysl pro odpovědnost za svěřené povinnosti. Při našem podnikání záleží i na tobě. Když rosteš Ty, rosteme i my.  

V H&M věříme, že je zde možné najít to, co milujete. Jelikož věříme, že jsme místem, kde se sny mění v realitu, tvoje cesta není nikdy předem daná. Chceme, aby se každý zaměstnanec aktivně zapojil do své kariérní cesty. Spolehlivou prací založenou na našich hodnotách dokážeme cokoliv!

Svou kariéru u nás můžeš rozvíjet mnoha způsoby. Nabízíme ti skvělou možnost profesního i osobního růstu prostřednictvím interního kariérního postupu, získání různých dovedností, rotací na pracovních pozicích a přijetí větší míry odpovědnosti. V H&M dostaneš příležitost vyzkoušet si širokou škálu možných pracovních pozic, díky kterým se můžeš podívat do celého světa. 

Přispěj svou jedinečností

Naše hodnoty vytvářejí společné pouto mezi zaměstnanci H&M po celém světě. Bez ohledu na zastávanou pracovní pozici přispívá každý zaměstnanec k úspěchu H&M tím, že plní své povinnosti a uvádí naše hodnoty do praxe.  Jednoduše řečeno: CO děláš, je stejně důležité jako to, JAK to děláš. Tak vzniká pracovní prostředí, kde je každý člen týmu důležitý a kde každý může přispět ke změně. 

 

Jdi příkladem

V H&M je vedení našich týmů o inspiraci, delegaci, zpětné vazbě a motivaci. Naši lídři jdou příkladem — jednají na základě našich hodnot a ambicí spojených s růstem našich zaměstnanců a celého podnikání.

Značná část našich lídrů získala své pozice na základě interního náboru. Za účelem podpory rozvoje zaměstnancům nabízíme školící programy, coaching a mentoring. V H&M získáš příležitost učit se novým věcem i kolegy, kteří tě povzbudí a podpoří. 

Troufni si na to stát se lídrem!

 

Školení a rozvoj

V H&M je učení součástí firemní kultury. Pro každou pracovní pozici poskytujeme inspirující interní školení. Chceme být společností, kde se zaměstnancům dostává uznání i prostoru pro další rozvoj. Z toho důvodu nabízíme všem našim zaměstnancům úvodní školící programy. 

Pevně věříme i v rotaci na pracovních pozicích a v interní kariérní postup. Působíme na mnoha světových trzích. Naše silná expanze představuje velkou šanci na práci v zahraničí.

Zpětná vazba a otevřený dialog

Jednou z našich klíčových hodnot je přímé a otevřené jednání. V praxi to znamená firemní kulturu se silným důrazem na zpětnou vazbu. Pravidelná zpětná vazba a dialog jsou nedílnou součástí rozvoje a spokojenosti našich zaměstnanců. Jejich růst podporuje každoroční hodnocení a individuální plán osobního rozvoje. Osobní a profesní růst našich zaměstnanců je stěžejní součástí rozvoje H&M, místa, kde se sny stávají realitou...