Vyhledej pracovní příležitosti

Jedno z nejlepších míst pro práci v Evropě

Společnost H&M se v hodnocení institutu Great Place to Work® umístila mezi top 10 místy pro práci v Evropě.

Firmy zařazené na Seznam nejlepších míst pro práci v Evropě byly svými zaměstnanci ohodnoceny jako firmy, které mají skvělé zásady a postupy podporující kulturu důvěry. To je úspěch, na který může být každá firma právem hrdá!

Jedinečná firemní kultura společnosti H&M je dílem našich jedinečných zaměstnanců. Díky tomu, že dokážeme nabídnout zábavné, kreativní a dynamické pracoviště, v němž zásadní roli hraje týmová spolupráce, můžeme společně růst.


Informace o institutu Great Place to Work®

Great Place to Work® je celosvětová společnost zaměřená na výzkum, poradenství a školení, která organizacím pomáhá identifikovat, vytvářet a udržovat skvělá pracoviště tím, jak rozvíjejí pracovní kulturu založenou na vysoké míře důvěry. Great Place to Work se věnuje komerčním firmám, neziskovým organizacím i úřadům veřejné správy v 51 zemích.

Co přesně je Seznam nejlepších míst pro práci v Evropě?

Každoroční Seznam nejlepších míst pro práci v Evropě oceňuje organizace napříč celou Evropou, které vytrvale věnují pozornost tomu, aby jejich zaměstnanci pracovali v prostředí založeném na důvěře. Do hodnocení jsou zařazeny následující země: Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Lucembursko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko a Spojené království.

Výzkumu, který předcházel sestavení národních seznamů, se zúčastnilo více než 2300 firem. Z nich bylo vybráno 100 nejlepších míst pro práci v Evropě.