Vyhledej pracovní příležitosti

Samozřejmě, že je tu spousta výhod!

U H&M nám na našich zaměstnancích záleží. Je pro nás důležité, aby se cítili cenění a věděli, že je s nimi v každém ohledu jednáno dobře. Z dlouhodobého hlediska je klíčem k tvému úspěchu tvoje duševní pohoda. V praxi to znamená, že všichni naši zaměstnanci po celém světě dostávají úžasné výhody. Podívej se na ně!


Nakupuj za ještě lepší ceny

Jak už víš, ceny u H&M jsou skvělé – ale pro zaměstnance jsou ještě lepší! Všichni naši zaměstnanci při nákupech v obchodech H&M po celém světě dostávají slevu.


Výhody z našeho úspěchu

Motivační program H&M nazvaný HIP naše zaměstnance podporuje a odměňuje za jejich každodenní snahu a dlouhodobou práci. Našim zaměstnancům je bez ohledu na jejich pracovní pozici nebo plat v průběhu času rozdělen počáteční dar dodaný Předsedou představenstva naší společnosti Stefanem Perssonem a jeho rodinou a také budoucí příspěvky od společnosti H&M. Jako zaměstnanec budeš z růstu hodnoty společnosti H&M těžit stejné výhody jako naši akcionáři. Přečtěte si více!


Školení a rozvoj

H&M poskytuje mezinárodní školení na každé úrovni. Chceme, aby H&M bylo místem, kde se naši zaměstnanci cítí ocenění a kde se jim dostává příležitosti se rozvíjet. Dosahujeme toho jak interním střídáním pracovních rolí a možnostmi postupu, tak nabídkou mezinárodních příležitostí. Nabízíme také přípravné programy školení pro prodejní poradce, vedoucí oddělení, dekoratéry a manažery obchodů.


Hodnocení a otevřený dialog

Jsme přesvědčeni, že zpětná vazba a hodnocení práce jsou pro rozvoj a spokojenost našich zaměstnanců zásadní. Naše roční ohodnocení a přehodnocení mzdy jsou pouze dva z řady nástrojů, které používáme, abychom zajistili jejich růst. Pro nás je osobní a profesionální růst nedílnou součástí růstu H&M. Společně můžeme trvale stavět na úspěchu společnosti.